Sokol Borotín – SK Ratibořské Hory B 2 : 1 ( 0 : 0 )

Branky: 50. Houška, 75. Pacovský – 87. Jelínek

Sestava: V. Hoffmann st. – Moravec, Krejčí, Krch, Buřič – Jelínek, Svatek, Ant. Fišer, T. Hoffmann – Vocílka, Adam Fišer

Rozhodčí: Vácha – Marek, Kindel – ŽK 0:1 (Krch)

Diváci: 50

Před odjezdem na utkání do Borotína jsme měli problémy se sestavou z důvodu velkého množství omluvenek. Na zápas jsme nakonec odjeli pouze v jedenácti lidech, a to jenom díky pochopení některých starších hráčů. I v improvizované sestavě jsme do utkání vstoupili aktivně a během prvního poločasu jsme si dokázali vytvořit několik jasných brankových příležitostí, ale bohužel jsme je k naší smůle nedokázali proměnit. Poločas tak skončil bezbrankovou remízou. Ve druhé půli jsme chtěli navázat na náš kvalitní výkon z prvního poločasu, bohužel jsme ale již v 50. minutě po chybě obrany inkasovali první gól. Poté jsme se snažili o vyrovnání, ale v 75. minutě jsme z rychlého protiútoku soupeře inkasovali druhou branku. Ani poté jsme se nevzdali, posílili jsme útok a v závěru jsme utkání ještě zdramatizovali. V 87. minutě snížil Lukáš Jelínek na 2:1, na vyrovnání nám ale již nezbyl čas. Za bojovný výkon musím tentokrát pochválit celé mužstvo, vyzdvihnul bych výkony brankáře Václava Hoffmanna st., Václava Krcha a Tomáše Vocílky. V našem dalším utkání nastoupíme na domácím hřišti v neděli 17.9. od 16.30 proti mužstvu SK Červený Kůň Tábor. Zvu všechny naše fanoušky a věřím, že nás opět v hojném počtu podpoří.