TJ Březnice — SK Ratibořské Hory

TJ Březnice – SK Ratibořské Hory 9 : 1 ( 3 : 0 )

Branky: 40., 62., 71. a 89. K. Kubíček, 42. a 87. J. Dušek, 35. Kamarát, 60. Pikl, 66. Kníže – 72. D. Říha

Sestava: T. Hoffmann – Strada, J. Růžička, Veselý, D. Říha – Katolický, Svatek, Fišer, Feichtinger
– Janošík, Buřič

Rozhodčí: Pinc – Stuchlík, Valenta – ŽK 1:1 (Dušek – Veselý)

Diváci: 60

Hodnocení utkání očima trenéra Stanislava Buřiče:

Toto utkání se mi hodnotí velice těžko, neboť se velké množství našich hráčů z různých důvodů omluvilo a my jsme měli velké problémy se sestavou. Nakonec jsem musel v základní sestavě nastoupit i já sám a naše lavička zůstala prázdná. Domácí byli od samého začátku ve všech směrech jasně lepší a bylo jen otázkou času, kdy se střelecky prosadí. My jsme přesto dokázali vzdorovat až do 35. minuty, kdy jsme inkasovali první branku. Soupeř pak do poločasu přidal další dva slepené góly. Ve druhém poločase byla převaha domácích ještě výraznější, nám docházely síly a skóre utkání narůstalo. Náš čestný úspěch zaznamenal Daniel Říha, který v 72. minutě utkání snížil stav na 7:1. V samém závěru utkání jsme pak inkasovali další dva góly a nakonec jsme byli rádi, že jsme neinkasovali desítku. Vyzdvihnout musím i přes devět inkasovaných gólů výkon našeho brankáře Tomáše Hoffmanna, který dlouho držel čisté konto, zneškodnil řadu dalších gólových šancí soupeře a v 69. minutě chytil i penaltu. Někteří naši hráči, kteří se k utkání nedostavili, by se měli nad svým přístupem zamyslet, neboť tím berou chuť i těm hráčům, kteří se všech utkání poctivě účastní. Tento výsledek je totiž pro náš fotbalový klub velkou ostudou. Doufám, že v dalším utkání, které sehrajeme v sobotu 29. září od 16.00 hodin na domácím hřišti s mužstvem Sokola Sezimovo Ústí B, se sejdeme v daleko lepším složení, podáme mnohem lepší výkon a pokusíme se konečně zvítězit.

TJ Březnice — SK Ratibořské Hory

TJ Březnice – SK Ratibořské Hory 2 : 1 ( 0 : 1 )

Branky: 76. Dvořák, 83. Patrik Mareš (vlastní) – 45. Patrik Mareš

Sestava:  T. Hoffmann – Fišer, Kutiš, Greguš, Vocílka – Vaněček, Sabiniok, S. Mareš, P. Mareš – Feichtinger, T. Pechánek (46. V. Říha)

Rozhodčí: Plaček – Brom, Třešňák – ČK 0:1(85. Patrik Mareš po 2 ŽK)

Diváci: 70

Hodnocení utkání očima trenéra Václava Hoffmanna:

Do důležitého utkání v Březnici jsme vstoupili aktivně a po většinu prvního poločasu jsme byli lepším týmem. V 11. minutě jsme z přímého kopu Davidem Kutišem nastřelili tyč domácí branky a i několik našich dalších šancí zůstalo nevyužito. V závěru poločasu domácí zahrávali sérii rohových kopů, při kterých nás podržel dobře chytající brankář Tomáš Hoffmann. V poslední minutě první půle jsme korunovali svůj dobrý výkon vedoucí brankou Patrika Mareše. Do druhého poločasu jsme opět vstoupili dobře a v 50. minutě se nám naskytla možnost své vedení navýšit z pokutového kopu, střelu Davida Kutiše ale domácí brankář vyrazil. V 76. minutě domácí po ojedinělém protiútoku vyrovnali  a od tohoto okamžiku naše mužstvo úplně přestalo hrát a začalo se soustředit pouze na verdikty rozhodčího. V 83. minutě jsme si dali vlastní gól a tím bylo o osudu utkání rozhodnuto. V 85. minutě nám byl navíc po zcela nesmyslném zkratu a druhé žluté kartě vyloučen Patrik Mareš. Myslím si, že jsme dnes do 70. minuty podávali kvalitní výkon, ale v posledních dvaceti minutách jsme názorně předvedli, jak se dá ztratit vyhraný zápas. Nyní nás čeká série dvou domácích utkání, ve kterých nám již nezbývá nic jiného, než zvítězit, pokud chceme I. B třídu zachránit. V dalším utkání nastoupíme v neděli 21.5. od 17.00 proti mužstvu Sokola Kardašova Řečice. Věřím, že nás diváci v tomto těžkém utkání opět podpoří.