Spartak Soběslav B (Choustník) — SK Ratibořské Hory

Spartak Soběslav B – SK Ratibořské Hory 7 : 2 ( 3 : 0 )

Branky: 11. Janoušek, 29. Polišenský, 38., 60. a 64. z penalty Šabart, 50. a 80. Maršík – 55. Slunečko, 83. Fišer

Sestava: T. Hoffmann – Strada (12. Kabát), Greguš, Veselý, Blovský – Vocílka (46. Slunečko), Růžička, Fišer, Feichtinger – Kment, Katolický

Rozhodčí: Dvořák – Třešňák, Pechánek, ŽK 0:2 (Katolický, Kabát)

Diváci: 40

K utkání jsme nastoupili v silně oslabené sestavě, ale i přesto jsme chtěli bodovat. Hned v úvodu utkání přišla pro naši oslabenou sestavu další pohroma v podobě vážného zranění Tomáše Strady. Než jsme stačili zraněného hráče vystřídat, ujali se domácí v 11. minutě vedení. Od té doby byl náš soupeř lepší a do poločasu navýšil svoje vedení na 3:0, my jsme v prvním poločase soupeřovu branku vážněji neohrozili. O přestávce jsme museli vystřídat dalšího hráče Tomáše Vocílku, kterému se obnovilo zranění a žádné další hráče na střídání jsme pak již bohužel k dispozici neměli. Úvod druhého poločasu nám nevyšel a v 50. minutě jsme inkasovali čtvrtou branku. V 55. minutě utekl domácí obraně Filip Kment a nezištně přihrál Jiřímu Slunečkovi, který do prázdné branky snížil na 4:1. Soupeř ale nadále trestal naši nedůslednost v obraně a do 80. minuty zvýšil svoje vedení až na 7:1. My jsme výsledek v závěru již pouze zkorigovali brankou Antonína Fišera na 7:2. V dalším utkání přivítáme na domácím hřišti v sobotu 4. května od 17.00 hodin vedoucí a dosud neporažené mužstvo TJ Březnice. Věřím, že se na toto utkání sejdeme v mnohem lepší sestavě.