TJ Dražice B – SK Ratibořské Hory 3 : 1 ( 2 : 0 )

Branky: 16. Šedivý, 44. Valášek, 56. Páša – 90. Vocílka z penalty

Sestava: T. Hoffmann – Blovský (83. Dubský), Krejčí, Greguš, Dvořák (46. Veselý) – Vaněček,
Růžička, Vocílka, Katolický – Kment, Kutiš (83. Kabát)

Rozhodčí: Smetana – Pinc, Šika – ŽK 1:2 (73. Koloušek – 69. Kutiš, 77. Vaněček)

Diváci: 55

K utkání na hřišti B mužstva TJ Dražice jsme odjeli s cílem bodovat, ale domácí mužstvo nás od samého začátku přehrávalo a lépe kombinovalo. My jsme si vytvořili v prvním poločase několik slibných brejkových situací, ty jsme ale bohužel neproměnili. Naopak domácí nám udělili lekci z produktivity a ze tří střel na naši branku v prvním poločase vstřelili dvě branky. Vedení se ujali v 16. minutě a na 2:0 zvýšili minutu před koncem prvního poločasu. Do druhé půle jsme nastoupili s cílem vývoj utkání zdramatizovat, ale opět jsme nedokázali využít ani ty nejvyloženější gólové šance. Domácí nás opět potrestali a ze svého prvního protiútoku ve druhém poločase v 56. minutě navýšili svoje vedení na 3:0. My jsme se sice i poté snažili výsledek alespoň zkorigovat, ale domácí mužstvo si již svoje vítězství v klidu pohlídalo. My jsme na konečných 3:1 snížili až v poslední minutě utkání brankou Tomáše Vocílky z nařízené penalty. V tomto utkání jsem našemu mužstvu, které se sešlo ve velmi kvalitní sestavě věřil, ale bohužel nás tentokrát zcela opustilo štěstí při zakončování našich gólových šancí. Musíme se pokusit naplno bodovat v našem dalším utkání, které sehrajeme v sobotu 12.10. od 15.30 hodin na domácím hřišti s mužstvem FK Meteor Tábor B.

TJ Dražice B — SK Ratibořské Hory B

TJ Dražice B – SK Ratibořské Hory B 2 : 0 ( 0 : 0 )

Branky: 50. Adam, 88. Šedivý z penalty

Sestava: T. Hoffmann – F. Růžička, Krch, Strada, Blovský – J. Vaněk, Katolický, Fišer, L. Balík (61. Jelínek) – Moravec (46. Průcha), T. Pechánek

Rozhodčí: Bartůněk – Volek, Kindel – ŽK 1:3 (Dvořák – Krch, Průcha, Strada)

Diváci: 48

Na toto utkání jsme se nesešli v úplně optimální sestavě. Domácí nás od začátku utkání přehrávali a během prvního poločasu kopali nespočet rohových kopů, gól nám ale naštěstí nevsítili. Druhý poločas pro nás začal nešťastně a v 50. minutě jsme inkasovali smolný gól přízemní střelou zpoza vápna. Poté jsme zvýšili aktivitu a hra se vyrovnala, soupeřovu branku jsme ale vážněji ohrozit nedokázali. V 88. minutě byla proti nám nařízena penalta kterou domácí proměnili a uzavřeli tak skóre utkání na 2:0. V tomto utkání nebudu chválit jednotlivce, za předvedený výkon ale děkuji celému mužstvu. V našem dalším utkání nastoupím v sobotu 28.10. od 14.30 proti mužstvu Sokol Vlkov. Zvu tímto naše fanoušky a věřím, že nás v posledním domácím utkání podzimu podpoří.