SK Lišov — SK Ratibořské Hory

SK Lišov – SK Ratibořské Hory 3 : 0 ( 0 : 0 )

Branky: 46. a 90. Mlýnek, 75. Mach

Sestava: Krch – Blovský, Kutiš, Fišer, Průcha – Homola, Prokeš, V. Říha (80. L. Balík), Mareš – T. Pechánek, Moravec (83. T. Hoffmann)

Rozhodčí: Landík – Plaček, Hora – ŽK 3:2 (Werner, Fiktus, Kándl – Krch, Mareš)

Diváci: 60

Hodnocení utkání očima trenéra Milana Balíka:

K tomuto utkání s vedoucím mužstvem soutěže jsme odjeli v malinko vylepšené sestavě. V prvním poločase jsme po taktickém výkonu uhráli bezbrankovou remízu. Podržel nás brankář Václav Krch, který chytil několik gólových šancí soupeře. Škoda je, že ve druhé půli jsme inkasovali branku ihned po návratu z kabin. Poté jsme se ale trochu osmělili a začali jsme hrát více na soupeřově polovině. Velká škoda je neproměněné gólové šance Romana Moravce, jehož střelu vykopávali domácí z brankové čáry. V 75. minutě nás pak soupeř potrestal po nedůrazu ve vápně a zvýšil na 2:0. Třetí gól jsme inkasovali v samém závěru utkání z brejku soupeře po naší snaze o zkorigování výsledku. Všem našim hráčům musím poděkovat za odvedený výkon, bojovnost a nasazení, neboť se hrálo za velmi silného větru na hranici regulérnosti. Vyzdvihl bych výkon gólmana Václava Krcha, který zlikvidoval několik stoprocentních šancí soupeře. V našem posledním domácím utkání podzimu nastoupíme v sobotu 4.11. od 14.00 hodin proti mužstvu Tatran Lomnice nad Lužnicí. Zvu tímto naše fanoušky a věřím, že nás v důležitém utkání přijdou opět podpořit v hojném počtu.

SK Lišov — SK Ratibořské Hory

SK Lišov – SK Ratibořské Hory   4 : 0 ( 1 : 0 )

Branky: 5. L. Mlýnek, 49. O. Mach, 61. Kandl, 69. D. Mlýnek

Sestava: Průša – Fišer, Prokeš, Geleta, Růžička – Blovský (83. L. Balík), Vaněček, Flachs, S. Mareš – Kutiš, P. Mareš (86. T. Hoffmann)

Rozhodčí: Žurek – Mráz, Hora

Diváci: 75

Hodnocení utkání očima trenéra Václava Hoffmanna:

Na hřiště druhého celku tabulky do Lišova jsme jeli s cílem překvapit a pokusit se bodovat. Bohužel se nám ale nevydařil vstup do utkání a již v 5. minutě jsme z první střely domácích inkasovali branku. Po zbytek prvního poločasu jsme byli domácímu týmu herně vyrovnaným soupeřem, bohužel jsme se ale nedostali k vážnějšímu ohrožení domácí branky. V úvodu druhého poločasu běžel Slavomír Mareš sám na brankáře domácích, ten ale jeho střelu vykopl na rohový kop. Po jeho rozehrání domácí po rychlém protiútoku navýšili své vedení na 2:0. V 60. minutě se agilní Slavomír Mareš opět prodral do gólové šance, ale ani tentokrát na domácího brankáře nevyzrál. Hned z následujícího protiútoku po zmatku v naší obraně domácí navýšili své vedení na 3:0. V 69. minutě pak po zcela jasném ofsajdu, který viděli všichni přítomní kromě pomezního rozhodčího, domácí uzavřeli skóre utkání na konečných 4:0. Myslím si, že konečný výsledek je pro nás až příliš krutý. Bohužel jsme se ale nevyvarovali individuálních chyb a naše finální zakončení bylo špatné. Od příštího domácího utkání, které sehrajeme o pouti v sobotu 22.4. od 17.00 s Dolním Bukovskem, pro nás začínají utkání, v nichž již budeme muset začít bodovat, abychom I.B třídu v Ratibořských Horách udrželi i pro příští sezónu. Zveme tímto na toto důležité utkání všechny naše věrné fanoušky a věříme, že nás přijdou podpořit v hojném počtu.