TJ Malšice — SK Ratibořské Hory

TJ Malšice – SK Ratibořské Hory 5 : 1 ( 1 : 1 )

Branky: 35. a 76. Čech, 59. Chvosta, 69. Starý, 89. L. Balík (vlastní) – 44. J. Růžička

Sestava: T. Hoffmann – Blovský (78. L. Balík), Krejčí, Veselý, Průcha – Vaněček, Fišer, J. Růžička,
Feichtinger – Kment, Kutiš

Rozhodčí: Černý – M. Fiala, Váňa – ŽK 2:6 (Prchlík, Švec – 2 x Průcha, Vaněček, Blovský, Krejčí,
J. Růžička) – ČK 0:1 (58. Průcha po 2. ŽK)

Diváci: 60

Hodnocení utkání očima trenéra Stanislava Buřiče:

V posledním utkání podzimu jsme nastoupili na hřišti v Malšicích s cílem zvítězit a odčinit tak naši domácí porážku z minulého kola. Utkání jsme začali dobře, vytvořili jsme si i gólové šance, ty jsme ale bohužel nevyužili. Postupem času začali domácí hru vyrovnávat, začali nás i přehrávat a ve 35. minutě se po sérii rohových kopů ujali vedení. Vytvořili si i mnoho dalších šancí, ty ale zlikvidoval náš dobře chytající brankář Tomáš Hoffmann. Minutu před koncem poločasu zahrával přímý kop Jaroslav Růžička a nádhernou střelou pod břevno vyrovnal na 1:1. Druhý poločas jsme začali opět dobře, měli jsme více ze hry, ale v 59. minutě byla proti nám nařízena penalta ze které šli domácí opět do vedení a nám byl současně po druhé žluté kartě vyloučen Michael Průcha. Tím bylo o osudu utkání prakticky rozhodnuto, neboť my jsme již v oslabení neměli sílu stav utkání zvrátit a naopak jsme do konce utkání inkasovali další tři branky. Naše poslední podzimní utkání tak musím bohužel hodnotit jako nepovedené, pochválit musím pouze našeho brankáře Tomáše Hoffmanna. Po podzimní části Penalty okresního přeboru tak bude naše mužstvo přezimovat na osmém místě tabulky. Pevně věřím, že v jarní části soutěže dokážeme svoje postavení v tabulce ještě vylepšit.

TJ Malšice — SK Ratibořské Hory

TJ Malšice – SK Ratibořské Hory 2 : 3 ( 1 : 2 )

Branky: 42. Šimák, 89. Roztočil – 13. Kment, 32. Katolický, 73. Feichtinger

Sestava: Krch – Skopec, Kutiš, Prokeš, Janošík – Homola, Fišer, Mareš, Vocílka – Katolický (61. Feichtinger), Kment
Rozhodčí: Šíma – Škuthan, Fiala – ŽK 2:3 (Prokeš, Fišer, Kutiš)

Diváci: 60

Hodnocení utkání očima trenéra Milana Balíka:

K utkání jsme nastoupili ve vylepšené sestavě a v prvním poločase jsme kontrolovali hru. Ve 13. minutě jsme se ujali vedení gólem Filipa Kmenta po důrazném dohrání situace. Svoje vedení jsme pak navýšili ve 32. minutě po nešťastném zranění brankáře domácích, který uklouzl a nabídl nám zakončení do prázdné branky, čehož využil Slavomír Katolický ke vstřelení našeho druhého gólu. Přitom se brankář domácích nešťastně zranil a musel být vystřídán. Ve druhém poločase domácí zpřesnili hru a měli mírnou převahu, my jsme ale hrozili z náhodných brejků. Po jednom z nich jsme v 73. minutě skóre navýšili brankou Dominika Feichtingera. Škoda je obdrženého gólu v samém závěru utkání, vítězství jsme si ale již vzít nedali. Za nasazení a bojovnost musím pochválit celý tým, obzvláště ale obranu v čele s brankářem Václavem Krchem. V našem dalším utkání nastoupíme na domácím hřišti v neděli 24.9. od 16.30 proti mužstvu 1. FC Jistebnice. Tímto zvu na utkání všechny naše věrné fanoušky a věřím, že nás přijdou opět podpořit v hojném počtu.

TJ Malšice — SK Ratibořské Hory

TJ Malšice – SK Ratibořské Hory 2 : 3 ( 1 : 3 )

Branky: 45. Neužil, 49. Čech – 14. Slavomír Mareš, 31. Katolický, 42. Vaněček

 

Sestava:  T. Hoffmann – Blovský, Greguš, Fišer, Vocílka – Vaněček, Sabiniok, S. Mareš, Feichtinger – Katolický, V. Říha (46. Růžička)

Rozhodčí: Novák – Petričák, Třešňák – ČK 1:0 (92. Václav Krám)

Diváci: 50

Hodnocení utkání očima trenéra Václava Hoffmanna:

K důležitému utkání do Malšic jsme vinou omluvenek odjeli pouze s jedenácti hráči, během prvního poločasu se pak dostavil náš jediný hráč na střídání Jaroslav Růžička. Povedl se nám vstup do zápasu a již ve 14. minutě jsme se ujali vedení 1:0. I v dalších minutách prvního poločasu jsme byli lepším týmem a domácí jsme prakticky k ničemu nepustili. Svoje vedení jsme navýšili ve 31. minutě brankou Slavomíra Katolického a ve 42. minutě brankou Jiřího Vaněčka až na 3:0. Bohužel v poslední minutě prvního poločasu jsme po naší chybě v defenzívě nechali domácí lacině snížit na 1:3. Hned v úvodu druhého poločasu domácí snížili na 2:3 a my jsme se začali o vítězství bát. Vypracovali jsme si ještě dvě gólové příležitosti, ale naše koncovka byla nepřesná. Od 70. minuty nám již začaly evidentně docházet síly a již jsme se soustředili pouze na ubránění výsledku. To se nám nakonec s vypětím všech sil podařilo až do závěrečného hvizdu. Hráče musím pochválit za bojovný a obětavý výkon. Toto cenné vítězství je velmi důležitým krokem k záchraně I. B třídy a chtěli bychom ho potvrdit v našem posledním domácím utkání, které sehrajeme s mužstvem Sokola Třebětice v sobotu 10.6. na žádost soupeře v netradičním čase od 10.30 hodin. Věřím, že nás přijdou naši věrní fanoušci podpořit opět v hojném počtu.