Sokol Mladá Vožice B – SK Ratibořské Hory 0 : 7 ( 0 : 4 )

Branky: 7., 21., 23., 43., 62. a 83. Kment, 53. Růžička

Sestava: T. Hoffmann – Říha (81. Slunečko), Katolický, Veselý, Blovský – Dvořák (63. Jelínek),
Kutiš, Růžička, Dubský (70. Kabát) – Vaněk (46. Měchura), Kment

Rozhodčí: Kollárik – Bartůněk, Novák – ŽK 0:1 (64. Blovský)

Diváci: 80

Na utkání do Mladé Vožice jsme odjeli v dosti improvizované sestavě, neboť nám chybělo několik hráčů základní sestavy. Začátek utkání se nám vydařil a hned v 7. minutě jsme se po vydařené střele Filipa Kmenta ujali vedení 0:1. Tímto gólem jsme se uklidnili a domácí mužstvo jsme do vážnějších šancí nepouštěli. Naopak my jsme postupně skóre utkání navyšovali dalšími góly dobře hrajícího Filipa Kmenta až na poločasové skóre 0:4. Druhý poločas začal sice náporem domácího mužstva, my jsme ale hned z prvního protiútoku po krásné střele Jaroslava Růžičky upravili skóre utkání na 0:5. I v dalším průběhu utkání jsme pak měli více ze hry a dalšími dvěma góly Filipa Kmenta jsme upravili stav utkání až na konečných 0:7. Za předvedený výkon bych chtěl pochválit celé mužstvo, vyzdvihnout ale tentokrát musím hlavně výkon šestigólového střelce Filipa Kmenta, který si s domácí obranou dělal, co chtěl. Děkuji též všem našim fanouškům, kteří nás do Mladé Vožice přijeli podpořit v opravdu hojném počtu. V našem posledním podzimním utkání Penalty okresního přeboru nastoupíme na domácím hřišti v sobotu 2.11. od 14.00 proti mužstvu TJ Malšice. Zvu na toto utkání všechny naše věrné fanoušky a věřím, že je výkonem i výsledkem opět potěšíme.

Sokol Mladá Vožice B – SK Ratibořské Hory 2 : 5 ( 0 : 1 )

Branky: 76. Sůva, 86. Pešek z penalty – 45., 52. a 60. Kutiš, 64. Katolický, 89. Adam (vlastní)
.
Sestava: T. Hoffmann – Strada, Krejčí (70. T. Pechánek), Veselý, Blovský – Vaněček (78. Jelínek),
J. Růžička, Fišer, Feichtinger (84. Slunečko) – Katolický, Kutiš

Rozhodčí: Šitner – Bartůněk, Pechánek – ŽK 3:4 (Sůva, Kotek, Adam – Kutiš, Fišer, T. Pechánek, Blovský)

Diváci: 100

Na derby utkání do Mladé Vožice jsme odjeli s cílem prodloužit naši vítěznou sérii. Začátek utkání byl oboustranně opatrný a hra se odehrávala převážně ve středu hřiště. První velkou šanci si vytvořili domácí, kteří ve 37. minutě nastřelili břevno a od něj odražený míč nedokázali umístit do naší prázdné branky. Poté jsme si začali vytvářet šance i my a v poslední minutě prvního poločasu jsme se po rohu ujali vedení brankou hlavou Davida Kutiše. Začátek druhého poločasu se nám vydařil, soupeře jsme přimáčkli na jeho polovinu a svoji převahu jsme do 60. minuty zúročili dalšími dvěma góly Davida Kutiše. V 64. minutě utekl domácí obraně Slavomír Katolický a upravil na 0:4. Poté jsme polevili, postupně vystřídali tři hráče a soupeř toho využil ke snížení až na 2:4. Minutu před koncem po našem centru před branku upravil domácí hráč vlastní brankou hlavou na konečných 2:5. Hráčům děkuji za kolektivní výkon, z jednotlivců bych vyzdvihl střelce hattricku Davida Kutiše a stopera Petra Krejčího. Děkuji též našim divákům, kteří nás přijeli podpořit v hojném počtu. Věřím, že na naše čtvrté vítězství v řadě navážeme i v posledním utkání podzimu na domácím hřišti, které sehrajeme v sobotu 27. října od 14.30 s mužstvem FK Meteor Tábor B.

Sokol Mladá Vožice — SK Ratibořské Hory

Sokol Mladá Vožice – SK Ratibořské Hory 6 : 3 ( 4 : 1 )

Branky: 3., 9. a 58. Svatek, 16. P. Kukla, 41. Písařík, 90. Struska – 37. P. Kukla (vlastní),                                          66. Prokeš z penalty, 76. Fišer

Sestava: T. Hoffmann – Feichtinger, Katolický, Strada, Janošík – Fišer, Svatek, Prokeš (74. Bláha),
Kučera – J. Vaněk (71. L. Balík), Kment

Rozhodčí: Svoboda – Blažek, Smažík – ŽK 3:2 (Svatek, Smetana, Teplo – Kment, Feichtinger)

Diváci: 120

Na derby utkání do Mladé Vožice jsme odjeli kvůli mnoha omluvenkám našich hráčů v silně improvizované sestavě. Začátek zápasu jsme bohužel vůbec nezachytili a již v 16. minutě jsme prohrávali 3:0 a tím bylo o osudu utkání prakticky rozhodnuto. Ve 37. minutě jsme sice po vlastní brance domácích dostali chuť toto utkání ještě zdramatizovat, ale již o čtyři minuty později jsme po samostatném úniku soupeře inkasovali čtvrtou branku. Druhý poločas se pak již odehrával v poklidném tempu a domácí v 58. minutě zvýšili své vedení na 5:1. Nám se poté góly Michala Prokeše z penalty a Antonína Fišera podařilo výsledek zkorigovat až na 5:3, poslední slovo měl ale opět náš soupeř, který v poslední minutě upravil výsledek utkání na konečných 6:3. Děkuji všem našim hráčům, kteří se k utkání dostavili, za bojovný výkon a našim věrným divákům za to, že nás přijeli povzbudit. Věřím, že nás diváci podpoří i v našem dalším utkání, které sehrajeme v sobotu 28. dubna od 17.00 hodin na domácím hřišti s dalším sestupem ohroženým mužstvem TJ Malšice.

Sokol Mladá Vožice B — SK Ratibořské Hory B

Sokol Mladá Vožice B – SK Ratibořské Hory B  2 : 0 ( 1 : 0 )

Branky: 7. Trefil, 76. Kuchař

Sestava: T. Hoffmann – Blovský, Feichtinger, Vocílka, Strada – J. Vaněk, Katolický, Svatek (46. Fišer), D. Říha – Jelínek (46. L. Balík), R. Pechánek (84. Buřič)

Rozhodčí: Pinc – Kukla, Kindel

Diváci: 60

Na derby utkání do Mladé Vožice jsme odjeli s cílem uhrát s vedoucím mužstvem tabulky co nejlepší výsledek. Utkání jsme ale nezačali dobře hned z první střely domácích jsme v 7. minutě inkasovali první branku. Poté se hra vyrovnala a i my jsme si vytvořili několik gólových šancí, ty jsme ale bohužel nedokázali využít. Do druhého poločasu jsme nastoupili se dvěma změnami v sestavě s úmyslem hru oživit, ale soupeř nás do vyložených šancí nepouštěl. V 76. minutě domácí po rychlém protiútoku zvýšili své vedení na 2:0 a pak již utkání s přehledem dovedli do vítězného konce. Našemu soupeři gratuluji k vítězství a myslím si, že by si postup do vyšší soutěže zasloužil. Našim hráčům musím i přes porážku poděkovat za předvedený bojovný výkon. V našem dalším utkání nastoupíme v sobotu 27.5. od 14.00 hodin na hřišti dalšího mužstva z popředí tabulky okresmí III. třídy Sokola Želeč B.

Sokol Mladá Vožice – SK Ratibořské Hory 2 : 0 ( 1 : 0 )

Branky: 38. Svatek, 85. Smetana

Sestava: Průša – Fišer, O. Balík (81. Breda), Greguš (76. Blovský), Vocílka –  S. Mareš, Flachs, Vaněček,  P. Mareš                (28. Feichtinger) – Kutiš, Geleta (59. Katolický)

Rozhodčí: Křížovský – Šťastný, Hanzal – ČK 1:0 (61. Svatek po 2. ŽK)

Diváci: 200

Hodnocení utkání očima trenéra Ratibořských Hor Václava Hoffmanna:

K derby utkání do Mladé Vožice jsme jeli s touhou bodově navázat na naše úvodní jarní domácí vítězství. V prvním poločase byla hra obou mužstev celkově neurovnaná, přesto jsme si dokázali vytvořit čtyři jasné gólové příležitosti, které jsme ale bohužel nedokázali proměnit. Lekci z produktivity nám domácí uštědřili ve 38. minutě, kdy svoji první gólovou šanci dokázali využít. Do druhého poločasu jsme nastoupili s touhou výsledek utkání zvrátit. Bohužel naše hra nebyla příliš dobrá a dokázali jsme si vypracovat již pouze jednu vyloženou šanci, tu jsme ale opět neproměnili. Domácí své vedení navýšili v 85. minutě z rychlého protiútoku, přestože v té době již hráli bez vyloučeného Svatka. Náš dnešní výkon se mi moc nezamlouval, připadal mi mdlý a bez patřičného nasazení. V příštím utkání s vedoucím mužstvem soutěže Sokolem Lom musíme podat ve všech směrech lepší výkon. Tímto zvu na toto domácí utkání, které sehrajeme v sobotu 8. 4. od 16.30 hodin všechny naše věrné fanoušky a věřím, že nás opět přijdou podpořit v hojném počtu.