SK Ratibořské Hory — TJ Hradiště

SK Ratibořské Hory — SK Kavas Větrovy

SK Ratibořské Hory — TJ Podolí

SK Ratibořské Hory — Sokol Planá nad Lužnicí

SK Ratibořské Hory — SK SIKO Čimelice

SK Ratibořské Hory — TJ Božetice

SK Ratibořské Hory — FC Chyšky

SK Ratibořské Hory — SK Včelná

SK Ratibořské Hory – SK Včelná 2 : 2 ( 2 : 0 )

Branky: 6. Růžička, 34. Fišer – 59. Šálek, 82. Novotný

Sestava: Krch – Ondřej Balík, Krejčí, Greguš, Blovský – Burian (79. David Smetana), Jaroslav Vácha, Vocílka, Marek Smetana  – Fišer, Růžička

Rozhodčí: Černý  – Ťupa, Gura – ŽK  6:5 (12. Krejčí, 20. a 90. Ondřej Balík, 45. Blovský, 67. Fišer, 73. Růžička – 20. Kladenský, 36. a 72 Tondl, 89. Šálek, 95. Adamovský) – ČK 1:1 (90. Ondřej Balík po 2. ŽK – 72. Tondl po 2. ŽK)

Diváci: 70

Hodnocení utkání očima trenéra Slavomíra Mareše:

Utkání s dalším nováčkem soutěže jsme bohužel nezvládli a nakonec jsme zcela zbytečně ztratili dva body. Celý první poločas byl zcela v naší režii, což jsme potvrdili dvěma góly v 6. a 34. minutě. Naše další vyložené šance jsme ale bohužel nedokázali využít, což se nám v konečném zúčtování vymstilo. Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem co nejrychleji utkání definitivně rozhodnout, ale opět jsme několik dalších šancí nevyužili. Hosté v 59. minutě snížili na 2:1 a od této chvíle jsme se začali o výsledek utkání strachovat. Nepomohlo nám ani vyloučení hráče hostů v 72. minutě po druhé žluté kartě a v 82. minutě jsme po naší fatální chybě inkasovali vyrovnávací branku. V samém závěru utkání byl i nám po druhé žluté kartě vyloučen Ondřej Balík. Velmi dobře rozehrané utkání jsme tak nakonec nevyhráli jen vzhledem k neproměňování gólových šancí. Děkujeme všem divákům za podporu v netradičním dopoledním čase, zejména pak našim starším žákům, kteří své utkání hráli po nás a po celé utkání nás povzbuzovali. Naše poslední utkání podzimní části I. B třídy odehrajeme v sobotu 11.11. od 14.00 hodin na hřišti SK Kavas Větrovy.

SK Ratibořské Hory — FC ZVVZ Milevsko B

SK Ratibořské Hory – FC ZVVZ Milevsko B 2 : 0 ( 1 : 0 )

Branky: 44. a 54. Želivský

Sestava: Krch – Fišer, Krejčí, Greguš, Blovský – Tomáš Vácha, Jaroslav Vácha, Vocílka, Marek Smetana (87. Dvořák) – Želivský (84. Burian), Růžička

Rozhodčí: Švec – Valeš, Pinc – ŽK 5:2 (39. Krch, 57. Růžička, 63. Smetana, 68. Blovský, 81. Želivský – 31. Miklavčič, 39. Jakeš)

Diváci: 80

Hodnocení utkání očima trenéra Slavomíra Mareše:

V důležitém utkání jsme začali náporem a soupeře jsme do žádných příležitostí nepouštěli. Naše šance ale bohužel dvakrát skončili na tyčce soupeřovy branky. Gól jsme po zásluze vstřelili až těsně před odchodem do kabin. Ve druhém poločase jsme nezachytili začátek a soupeř nás začínal přehrávat. Naštěstí jsme ale jejich tlak utnuli hned v 54. minutě, kdy jsme druhou brankou Robina Želivského zvýšili svoje vedení na 2:0. Zbytek utkání jsme odehráli velice obětavě a soupeře jsme již do vážnějších šancí nepustili. Všem hráčům děkuji za předvedený výkon a přístup k utkání a našim divákům za to, že nás přišli podpořit v hojném počtu i v tomto netradičním poledním čase. V dalším utkání nastoupíme v sobotu 28.10. od 14.30 hodin na hřišti v Šamonicích proti TJ Podolí.

SK Ratibořské Hory — FK Meteor Tábor B

SK Ratibořské Hory – FK Meteor Tábor B 2 : 1 ( 1 : 0 )

Branky: 44. Želivský, 61. Jaroslav Vácha – 87. Benedikt

Sestava: Krch – Blovský, Krejčí, Marek Smetana, Fišer – Tomáš Vácha (79. Dvořák), Jaroslav  Vácha, Vocílka , Růžička (87. Kučera) – Kutiš (71. Ondřej Balík), Želivský

Rozhodčí: Trkovský – Pravda, Černý – hráno bez karet

Diváci: 100                                                                                                

Hodnocení utkání očima trenéra Slavomíra Mareše:

V důležitém utkání jsme konečně předvedli výkon, který měl parametry I. B třídy. Začátek utkání byl opatrný a ani jedno z mužstev si nevytvářelo gólové šance. Do kabin jsme po poločase odcházeli šťastnější my po gólu našeho nového hráče Robina Želivského ve 44. minutě. Druhý poločas jsme začali aktivně a po zásluze jsme v 61. minutě po krásně rozehraném rohovém kopu zvýšili své vedení na 2:0 brankou Jaroslava Váchy. Bohužel jsme v závěru utkání vypadli z tempa, soupeř nás zatlačil a v 87. minutě snížil na 2:1. V samotném závěru nás podržel brankář Krch, který zneškodnil dobře mířenou střelu k tyči. Děkuji všem hráčům za bojovný výkon a jsem rád, že všechny tři body zůstaly doma. Za podporu děkuji všem našim věrným divákům. Naše další utkání sehrajeme v sobotu 14.10. od 15.30 hodin na hřišti v Želči s mužstvem Sokola Planá nad Lužnicí.