SK Ratibořské Hory — Sokol Mladá Vožice B

SK Ratibořské Hory – Sokol Mladá Vožice B 7 : 0 ( 4 : 0 )

Branky: 4., Blovský, 24., 57. a 58. Kutiš, 27. Vocílka, 31. Kment, 90. Dubský

Sestava: Ľahký – Zeman (46. Pakosta), Krejčí, Fišer, Blovský (57. Komárek) – Havlík (76. Dvořák), Vocílka, Růžička, Veselý (46. Dubský) – Kutiš, Kment (83. Rankov)

Rozhodčí: Třešňák – Novotný, Skalák – ŽK 1:0 (79. Dubský)

Diváci: 80                                                                                                  

Hodnocení utkání očima trenéra Stanislava Buřiče:

V tomto našem derby utkání s mužstvem Sokola Mladá Vožice B jsme potřebovali konečně naplno bodovat. K zápasu jsme se tentokrát sešli v optimální sestavě a na naší hře to bylo hned od začátku utkání znát. Úvod zápasu se nám vydařil a hned ve 4. minutě jsme se ujali vedení po tečované střele Matěje Blovského. I v dalším průběhu tohoto utkání jsme našeho soupeře přehrávali a bylo jen otázkou času, kdy svoje vedení ještě navýšíme. To se stalo v rozmezí 24. – 31. minuty, kdy jsme třemi góly v rozmezí osmi minut upravili stav po prvním poločase na 4:0. I druhý poločas jsme začali aktivně a dvěma slepenými góly Davida Kutiše v 57. a 58. minutě jsme svoje vedení navýšili na 6:0. V 80. minutě pak ještě Filip Kment neproměnil nařízený pokutový kop a v poslední minutě utkání upravil po rohovém kopu Josef Dubský výsledek utkání na konečných 7:0. Všem našim hráčům děkuji za přístup k tomuto utkání i za kolektivní a bojovný výkon, našemu gólmanovi pak za vychytané čisté konto. Za podporu děkuji též našim divákům. Věřím, že tento výkon zopakujeme i v našem dalším utkání, které sehrajeme v neděli 11. října od 15.30 hodin na hřišti TJ Vlastiboř.

SK Ratibořské Hory — FK Meteor Tábor B

SK Ratibořské Hory – FK Meteor Tábor B 0 : 1 ( 0 : 0 )

Branka: 59. Pekárek

Sestava: Zeman – Balík, Krejčí, Fišer, Blovský – Dubský, Růžička, Vocílka, Pakosta (28. Kabát) – Kutiš, Slunečko

Rozhodčí: Bartůněk – Pechánek, Veselý – ŽK 1:4 (71. Balík – 22. Klejna, 33. Pekárek, 48. Urban, 89. Hera)

Diváci: 80                                                                                                  

Hodnocení utkání očima trenéra Stanislava Buřiče:

Toto utkání se mi hodnotí velice těžce, neboť jsme se bohužel nesešli v optimální sestavě. První poločas byl oboustranně opatrný, ani jedno mužstvo si nevytvořilo žádnou vyloženou gólovou šanci a  do kabin se odcházelo za bezgólového stavu. Ve druhém poločase byl náš soupeř nebezpečnější a v 59. minutě šel po nedůrazu naší obrany do vedení. My jsme se sice poté snažili o vyrovnání, ale až do konce utkání nás soupeř bohužel do žádné vyložené gólové šance nepustil. Za výkon bych chtěl tentokrát pochválit našeho brankáře Martina Zemana, který předvedl některé skvělé zákroky. Vzhledem k výsledkům ostatních mužstev jsme se po tomto kole bohužel ocitli na samém dně tabulky Penalty okresního přeboru mužů. Doufám, že toto nelichotivé poslední místo opustíme hned po příštím kole, ve kterém nastoupíme v sobotu 26. září od 16.30 hodin na hřišti SK Tučapy.

SK Ratibořské Hory — Sokol Sezimovo Ústí B

SK Ratibořské Hory – Sokol Sezimovo Ústí B 1 : 2 ( 0 : 0 )

Branky: 61. Kutiš z penalty – 47. Doubek, 80. J. Pavelka

Sestava: Lachký – Komárek, Krejčí, Veselý, Blovský (79. Rankov) – Vocílka, Fišer, Růžička,

Zeman (35. Dubský) – Kutiš, Kment

Rozhodčí: Bartůněk – Váňa, Katolický – ŽK 1:4 (Blovský – Belada, J. Pavelka, Doubek, Svoboda)

Diváci: 80                                                                                                    

Hodnocení utkání očima trenéra Stanislava Buřiče:

V našem prvním domácím utkání Penalty okresního přeboru mužů jsme přivítali B mužstvo Sokola Sezimovo Ústí a chtěli jsme naplno bodovat. Celý první poločas byl oboustranně opatrný a bez vyložených gólových šancí na obou stranách. Začátek druhého poločasu jsme zaspali a hned z prvního protiútoku soupeře jsme ve 48. minutě inkasovali první branku. My jsme v 61. minutě vyrovnali po faulu na Tomáše Vocílku z nařízené penalty, kterou proměnil David Kutiš. Poté jsme se snažili strhnout vedení na svoji stranu, ale v 80. minutě jsme po individuální chybě ve středu hřiště inkasovali druhou branku, na kterou jsme již bohužel do konce utkání nedokázali odpovědět. Je škoda, že jsme před početnou diváckou kulisou nedokázali dosáhnout lepšího výsledku, neboť minimálně bod bychom si za dnešní výkon určitě zasloužili. Vyzdvihnout bych chtěl výkon dobře hrajícího Jiřího Veselého, kterému se zápas velmi vydařil. Za podporu děkuji všem našim věrným divákům. V dalším utkání nastoupíme v sobotu 12. září od 14.45 hodin na hřišti Olympie Měšice.

SK Ratibořské Hory — TJ Malšice

SK Ratibořské Hory – TJ Malšice 3 : 3 ( 2 : 1 )

Branky: 17. Katolický, 27. Kutiš z penalty, 49. Havlík – 45. a 77. Šimota, 83. Krám

Sestava: T. Hoffmann – Dubský, Krejčí, Veselý, Blovský – Vaněček, Vocílka, Růžička, Havlík
(54. Dvořák) – Katolický (85. Slunečko), Kutiš

Rozhodčí: Novák – Skalák, Čamra – ŽK 3:3 (42. Havlík, 69. Katolický, 90. Veselý – 26. Švec,
57. Pekař, 64. Kloc)

Diváci: 60

Hodnocení utkání očima trenéra Stanislava Buřiče:

Na poslední utkání podzimní části sezóny jsme se sešli v téměř optimální sestavě. Chtěli jsme podat co nejlepší výkon a vylepšit si svoje postavení v tabulce. Začátek utkání se nám vydařil, soupeře jsme přehrávali a vytvářeli jsme si i gólové šance. Po jedné z nich jsme se také po úniku Luboše Havlíka a jeho gólové přihrávce ujali vedení brankou Slavomíra Katolického. Ve 27. minutě byl v pokutovém území faulován David Kutiš, který sám nařízenou penaltu s přehledem proměnil. V závěru poločasu jsme ale bohužel polevili a soupeř toho v nastaveném čase první půle využil ke snížení na 2:1. Začátek druhého poločasu se nám opět vydařil a po hrubé chybě obrany hostů zvýšil ve 49. minutě Luboš Havlík na 3:1. Toto dvoubrankové vedení nás ale poněkud uspokojilo a my jsme z nepochopitelných důvodů přenechali iniciativu hostům, kteří toho dokonale využili a brankami v 77. a 83. minutě vyrovnali na konečných 3:3. Je to bohužel již několikáté podzimní utkání, ve kterém jsme svoje slibné vedení prohospodařili. Všem našim hráčům děkuji za přístup k podzimním utkáním, který se proti loňské sezóně zlepšil. Věřím, že v jarní části soutěže budeme podávat ještě lepší výkony a svoje postavení v tabulce vylepšíme a tím potěšíme naše věrné diváky.

SK Ratibořské Hory — FK Meteor Tábor B

SK Ratibořské Hory – FK Meteor Tábor B 3 : 1 ( 1 : 1 )

Branky: 18. a 66. Dubský, 74. Kutiš – 44. Mikulčák

Sestava: T. Hoffmann – Blovský, Greguš, Veselý, Průcha – Havlík (46. Vaněk), Růžička, Katolický,
Dvořák (84. Jelínek) – Dubský (89. Kabát), Kutiš

Rozhodčí: P. Fiala – Novotný, Kindel – ČK 1:1 (86. Veselý po 2. ŽK – 47. Novák po 2. ŽK),
ŽK 4:3 (27. a 86. Veselý, 33. Havlík, 44. Růžička – 33. a 47. Novák, 40. Mikulčák)

Diváci: 80

Hodnocení utkání očima trenéra Stanislava Buřiče:

Do utkání s mužstvem Meteor Tábor B jsme nastoupili bez čtyř hráčů základní sestavy z minulého kola. I přesto jsme chtěli zvítězit a napravit tak zbytečnou porážku z posledního utkání v Dražicích. Od začátku utkání jsme měli více ze hry, vytvářeli jsme si gólové šance a po jedné z nich jsme se v 18. minutě ujali vedení brankou Josefa Dubského. My jsme se ale vedením uspokojili, soupeř měl od 30. minuty více ze hry a minutu před koncem poločasu střelou k tyči vyrovnal na 1:1. V úvodu druhé půle byl hostům po druhé žluté kartě vyloučen David Novák. My jsme dokázali početní převahu využít a v 66. minutě jsme šli opět do vedení po druhé brance Josefa Dubského. V 74. minutě zvýšil po brejku David Kutiš naše vedení na 3:1. V závěru utkání nám byl sice po druhé žluté kartě vyloučen Jiří Veselý, my jsme si ale již svoje důležité vítězství uhájili. Děkuji celému mužstvu za bojovný výkon, z jednotlivců bych vyzdvihl výkon střelce dvou gólů Josefa Dubského. Za podporu děkuji též našim divákům, kteří se dostavili v hojném počtu. V našem dalším utkání nastoupíme v sobotu 19.10. od 15.30 na hřišti 1. FC Jistebnice, kde to budeme mít velmi těžké.

SK Ratibořské Hory — Spartak Soběslav B (Choustník)

SK Ratibořské Hory – Spartak Soběslav B 3 : 2 ( 0 : 0 )

Branky: 47. Kment, 56. a 76. Kutiš – 68. Polišenský, 72. Štětina

Sestava: Průcha – Dvořák, Krejčí, Veselý, Blovský – Pechánek (77. Měchura), Růžička, Katolický,
Dubský (46. Sabiniok) – Kment, Kutiš

Rozhodčí: Přikryl – Třešňák, Váňa – ŽK 3:1 (38. Krejčí 53. Pechánek, 89. Kutiš – 77. Škrleta)

Diváci: 60

Hodnocení utkání očima trenéra Stanislava Buřiče:

V utkání s B mužstvem Soběslavi jsme chtěli po minulém utkání v Myslkovicích, ve kterém domácí vyrovnali v nastaveném čase, tentokrát naplno bodovat. Utkání začalo oboustranně opatrně, soupeř naši branku ohrožoval pouze z dálky bez vážnějších šancí. My jsme si vytvořili v prvním poločase několik brejkových šancí, ty ale brankář hostů zlikvidoval. Nástup do druhého poločasu se nám vydařil a po úniku Filipa Kmenta jsme se hned ve 47. minutě ujali vedení. V 56. minutě po závaru ve vápně soupeře zvýšil David Kutiš na 2:0. Bohužel jsme tento náskok dokázali prohospodařit a soupeř od 68. minuty dokázal v rozmezí pěti minut vyrovnat na 2:2. My jsme ale na vyrovnání rychle zareagovali a po úniku Slavomíra Katolického a jeho přesném centru před branku uzavřel v 76. minutě David Kutiš skóre utkání na konečných 3:2 v náš prospěch. Hráčům děkuji zejména za druhý poločas, ve kterém byla vidět jejich bojovnost a vůle po vítězství. Za podporu děkuji též našim věrným divákům. Věřím, že se nám i v našem dalším utkání, ve kterém nastoupíme v neděli 6. října od 16.00 hodin na hřišti TJ Dražice proti místnímu B týmu, podaří náš bodový zisk rozšířit.

SK Ratibořské Hory — Sokol Sezimovo Ústí B

SK Ratibořské Hory – Sokol Sezimovo Ústí B 2 : 0 ( 0 : 0 )

Branky: 68. Kutiš, 82. Dubský

Sestava: T. Hoffmann – Veselý, Krejčí, Greguš, Blovský – Katolický, Růžička, Sabiniok,
Feichtinger (76. Dubský) – T. Pechánek, Kutiš (85. Kabát)

Rozhodčí: Stuchlík – M. Fiala, Čech – ŽK 4:0 (Sabiniok, Blovský, Kutiš + trenér Stanislav Buřič)

Diváci: 50

Hodnocení utkání očima trenéra Stanislava Buřiče:

V našem třetím domácím utkání v řadě jsme přivítali B mužstvo Sokola Sezimovo Ústí. První poločas byl oboustranně nepovedený, vázla kombinace a ani jedno mužstvo si nevytvořilo vážnější brankovou příležitost. Druhý poločas byl z naší strany o poznání lepší, soupeře jsme začali přehrávat a vytvářeli jsme si i gólové šance, ty jsme ale bohužel neproměňovali. Soupeř si vytvořil jedinou gólovou šanci, tu ale náš brankář nadvakrát zlikvidoval. V 68. minutě utekl po pravé straně David Kutiš a střelou ke vzdálenější tyči otevřel skóre utkání. I poté jsme si vytvářeli gólové šance, ale další střelu Davida Kutiše zastavila branková konstrukce. Naši druhou uklidňující branku vstřelil v 82. minutě po závaru v malém vápně soupeře střídající Josef Dubský. Všem našim hráčům děkuji za bojovný výkon zejména ve druhém poločase. Za podporu děkuji též našim věrným divákům. V dalším utkání nastoupíme v sobotu 21.9. od 16.30 hodin na hřišti Sokola Myslkovice.

SK Ratibořské Hory — SK Tučapy

SK Ratibořské Hory – SK Tučapy 1 : 4 ( 0 : 2 )

Branky: 51. Kutiš – 14., 36. a 85. Lhotka, 49. Šedivý

Sestava: T. Hoffmann – Veselý, Krejčí, Greguš, Sabiniok – Vaněček, Vocílka, Růžička (85. Kabát),
Dubský (52. D. Říha) – Kutiš, Katolický

Rozhodčí: Smetana – Čamra, Pechánek – ŽK 4:1 (Kutiš, Sabiniok, Růžička, Veselý – Hromada)

Diváci: 52

Hodnocení utkání očima trenéra Stanislava Buřiče:

V tomto utkání jsme chtěli navázat na své domácí vítězství z minulého týdne. Začátek zápasu se nám ale vůbec nevydařil, svoji gólovou šanci jsme nevyužili a hned z protiútoku jsme ve 14. minutě inkasovali první branku. I nadále jsme si sice vytvářeli gólové šance, ale štěstí nám tentokrát nepřálo a do přestávky jsme po rohovém kopu inkasovali další lacinou branku. Druhý poločas jsme začali také špatně a hned ve 49. minutě jsme inkasovali potřetí. My jsme sice naštěstí hned o dvě minuty později dokázali brankou Davida Kutiše snížit na 1:3, ale naše další šance již zůstaly nevyužity, naopak soupeř nám v závěru utkání vstřelil čtvrtou branku, kterou svoje vítězství zpečetil. Toto utkání musím bohužel hodnotit jako velmi nepovedené, neboť jsme se v něm přizpůsobili hře našeho soupeře a nedokázali jsme ho ničím překvapit. Snad se nám bude více dařit v našem dalším utkání, které sehrajeme opět na domácím hřišti v sobotu 14. září od 16.30 hodin s mužstvem Sokol Sezimovo Ústí B. Zvu tímto naše věrné fanoušky a věřím, že nás opět podpoří.

SK Ratibořské Hory — TJ ZD Vlastiboř

SK Ratibořské Hory – TJ ZD Vlastiboř 1 : 0 ( 1 : 0 )

Branka: 42. Růžička

Sestava: T. Hoffmann – Veselý, Krejčí, Greguš, Průcha – Feichtinger (78. Balík), Kutiš, Růžička,
Sabiniok – Kment (90. Slunečko), Měchura (63. Dubský)

Rozhodčí: Pípal – P. Fiala, M. Dvořák – ŽK 1:0 (Kment)

Diváci: 50

Hodnocení utkání očima trenéra Stanislava Buřiče:

V našem prvním domácím utkání s mužstvem Vlastiboře jsme chtěli zvítězit a napravit tak zbytečně prohrané utkání z prvního kola, ve kterém jsme v Měšicích po poločase vedli 3:0, ale nakonec jsme odešli poraženi 3:4. Utkání jsme začali opatrně a zodpovědně a chtěli jsme se vyvarovat zbytečných chyb. Postupem času jsme se osmělovali a vytvářeli jsme si i gólové šance, ty jsme ale bohužel nedokázali využít. Až tři minuty před koncem prvního poločasu po střele z dálky a chybě brankáře hostů otevřel Růžička skóre utkání. Ve druhém poločase jsme se snažili nepouštět soupeře do nebezpečných šancí, což se nám většinou dařilo. V závěru se hra přitvrdila a docházelo k celé řadě osobních soubojů. Nikdo se ale již nedokázal gólově prosadit a my jsme svoje první domácí utkání dovedli do vítězného konce. Stínem utkání je vážné zranění brankáře hostů v nastaveném čase. Všem našim hráčům děkuji za předvedený bojovný výkon a nasazení. Děkuji též našim fanouškům za podporu a věřím, že nás v našem dalším utkání, ve kterém nastoupíme opět na domácím hřišti v sobotu 7. září od 16.30 proti mužstvu SK Tučapy přijdou podpořit ještě v hojnějším počtu.

SK Ratibořské Hory — Sokol Mladá Vožice B

SK Ratibořské Hory – Sokol Mladá Vožice B 4 : 3 ( 2 : 2 )

Branky: 24. a 85. J. Růžička, 40. Fišer, 48. Feichtinger z penalty – 5. Kuchař, 32. Balík (vlastní), 60. Smetana

Sestava: T. Hoffmann – Balík, Krejčí (46. Feichtinger), Greguš, Blovský – Vaněček (89. Kabát), Vocílka, Fišer, Katolický – Kutiš (46. Měchura), J. Růžička

Rozhodčí: Bartůněk – Mraček, Třešňák – ČK 0:2 (61. Homola po 2. ŽK, 70. Vávra po 2. ŽK),
ŽK 4:5 (Fišer, Vaněček, Balík, Greguš – Dušek, Vávra 2, Homola 2)

Diváci: 90

Hodnocení utkání očima trenéra Stanislava Buřiče:

V našem posledním domácím utkání sezóny jsme přivítali B mužstvo Mladé Vožice. Začátek utkání se nám vůbec nevydařil a hned v 5. minutě jsme po chybě naší obrany inkasovali branku. My jsme postupně přebírali iniciativu a ve 24. minutě jsme po přímém kopu střelou Jaroslava Růžičky vyrovnali. Z vyrovnání jsme se ale dlouho neradovali, neboť ve 32. minutě po střele tečované naším hráčem šel soupeř opět do vedení. My jsme naštěstí před koncem poločasu dokázali opět vyrovnat z pohledné akce, kterou zakončil brankou Antonín Fišer. Do druhého poločasu jsme nastoupili o poznání lépe a hned ve 48. minutě jsme šli do vedení po penaltě proměněné Dominikem Feichtingerem. Hosté ale po vydařené individuální akci v 60. minutě vyrovnali na 3:3. Poté byli hostům po druhých žlutých kartách vyloučeni dva hráči, ale soupeř i v devíti hráčích dlouho vzdoroval. My jsme ale nakonec pět minut před koncem utkání dokázali naši převahu využít a vstřelit Jaroslavem Růžičkou vítěznou branku. Toto utkání sice nebylo příliš pohledné, ale vítězství v derby je pro nás úspěchem. Děkuji našim divákům, kteří nás přišli podpořit v hojném počtu. Naše poslední utkání sezóny sehrajeme v sobotu 8. června od 17.00 na hřišti mužstva Meteor Tábor B.