SK Ratibořské Hory — TJ Hradiště

SK Ratibořské Hory — SK Kavas Větrovy

SK Ratibořské Hory — TJ Podolí

SK Ratibořské Hory – TJ Podolí 5 : 2 ( 3 : 2 )

Branky: 11. Kutiš, 25. Burian, 40. Růžička z pen., 84. Havlík, 90. Jaroslav Vácha – 12. a 18. Pinta

Sestava: Doucha – Smetana, Krejčí, Fišer, Blovský – Burian, Růžička (87. Vojtěch Dvořák), Jaroslav Vácha, Vítek Dvořák – Kment (72. Havlík), Kutiš

Rozhodčí: Kollárik – Klimeš, Brůžek – ŽK 3:2 (62. Vítek Dvořák, 71. Blovský, 89. Havlík  – Pileček, 70. Volf)

Diváci: 50

Hodnocení utkání očima trenéra Stanislava Buřiče:

V souboji s posledním mužstvem tabulky jsme začali lépe a již v 11. minutě jsme se ujali vedení brankou Davida Kutiše. Hned o minutu později ale soupeř vyrovnal a v 18. minutě po chybě naší obrany otočil skóre utkání na 1:2. My jsme ale naštěstí hned ve 25. minutě po rozehraném rohovém kopu vyrovnali brankou Františka Buriana. Ve 40. minutě byl ve vápně faulován David Kutiš a z nařízené penalty Jaroslav Růžička strhl vedení opět na naší stranu. Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem svoje vedení pojistit a to se nám nakonec podařilo až v samém závěru utkání. V 84. minutě zvýšil Luboš Havlík naše vedení na 4:2 a skóre utkání uzavřel v poslední minutě Jaroslav Vácha. Za bojovnost děkuji celému mužstvu, naše vítězství bylo dnes zcela zasloužené. V našem posledním venkovním utkání nastoupíme v sobotu 1.6. od 13.30 na hřišti SK Včelná.

SK Ratibořské Hory — Sokol Planá nad Lužnicí

SK Ratibořské Hory – Sokol Planá n/L  0 : 5 ( 0 : 3 )

Branky: 3. Veřtát, 41., 87. a 89. Turek, 44. Pěknic

Sestava: Doucha – Blovský, Krejčí, Kutiš, Šimák – Veselý, Fišer, Růžička, Smetana – Kment, Vítek Dvořák

Rozhodčí: Brodský – Trkovský, Blažek – ŽK 2:0 (49. Kutiš, 72.Růžička)

Diváci: 80                                                                                                  

Hodnocení utkání očima trenéra Stanislava Buřiče:

K utkání s jedním z kandidátů postupu jsme, vzhledem k velkému počtu omluvenek ze zdravotních nebo pracovních důvodů, nastoupili pouze s jedenácti hráči a bez možnosti střídání. Začátek utkání se nám nevydařil a hned z první šance nám soupeř už ve 3. minutě vstřelil první branku. V dalším průběhu prvního poločasu měl soupeř více ze hry, my jsme ale dlouho odolávali a až v samém závěru poločasu jsme inkasovali dva slepené góly. Ve druhém poločase se za již rozhodnutého stavu utkání pouze dohrávalo a hra upadla do průměru. My jsme ale bohužel opět až v samém závěru utkání inkasovali další dvě branky. Děkujeme našim divákům, že nás opět podporovali i za nepříznivého stavu. V dalším utkání nastoupíme v neděli 19.5. od 17.00 v Milevsku proti místnímu B týmu, který byl po podzimu poslední, ale v jarních utkáních mužstvo výrazně posiluje z áčka.

SK Ratibořské Hory — SK SIKO Čimelice

SK Ratibořské Hory – SK SIKO Čimelice 0 : 8 ( 0 : 2 )

Branky: 27. Štrouchal, 34. Smetana (vlastní), 51. a 75. Daniel Jizba, 66. a 90. Vařenka, 84. Ladislav Jizba, 88. Hegenbart

Sestava: Doucha – Smetana, Krejčí, Fišer, Blovský – Burian (63. Kment), Růžička, Jaroslav Vácha, Šimák – Vítek Dvořák (46. Vocílka), Kutiš (76. Vojtěch Dvořák)

Rozhodčí: Papáček – Ondřej, Váňa – ŽK 1:0 (79. Šimák)

Diváci: 120

Hodnocení utkání očima trenéra Stanislava Buřiče:

Pouťové domácí utkání před početnou diváckou kulisou se nám bohužel hrubě nepodařilo. Do utkání jsme museli nastoupit vzhledem ke zranění některých hráčů v improvizované sestavě, ale i přesto jsme se chtěli pokusit bodovat. Náš soupeř byl ale od začátku utkání herně lepší, my jsme s ním drželi krok až do 27. minuty, kdy jsme inkasovali první branku. O sedm minut později vstřelil Marek Smetana nešťastnou vlastní branku a hosté tak po prvním poločase vedli 0:2. Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním výsledek zkorigovat, ale třetí branka soupeře v 51. minutě nás definitivně položila. Skóre pak do konce utkání narůstalo až na ostudných 0:8. Pochvalu za dnešní utkání zasluhují pouze naši diváci v čele s kotlem, kteří nás povzbuzovali i za nepříznivého stavu. Naše další utkání sehrajeme v neděli 5.5. od 17.00 hodin na hřišti FK Meteor Tábor B.

SK Ratibořské Hory — TJ Božetice

SK Ratibořské Hory – TJ Božetice 1 : 0

Branka: 82. Růžička z penalty, ve 45. minutě neproměnil penaltu Kutiš

Sestava: Doucha – Smetana, Krejčí, Fišer, Blovský – Růžička, Jaroslav Vácha, Vocílka, Šimák – Kment (80. Burian), Kutiš (84. Vítek Dvořák)

Rozhodčí: Hájek – Hanzlíková, Kory – ŽK 1:2 (48. Růžička – 80. Fara, 84. Hájek)

Diváci: 90

Hodnocení utkání očima Slavomíra Mareše:

Utkání se sousedem v tabulce jsme začali velice aktivně, nepouštěli jsme ho do hry a náš tlak neustále narůstal. Naše šance ale bohužel zůstaly nevyužity, nastřelili jsme pouze tyč a v poslední minutě prvního poločasu neproměnil David Kutiš ani pokutový kop. Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem utkání dovést do vítězného konce, ale dál jsme pokračovali v neproměňování vyložených gólových šancí. V 62. minutě jsme nastřelili břevno soupeřovy branky a o našem zaslouženém vítězství jsme tak nakonec rozhodli až v 82. minutě, kdy druhou nařízenou penaltu proměnil Jaroslav Růžička. Všem našim hráčům děkuji za předvedený výkon, naše vítězství mohlo být ale vzhledem k vytvořeným šancím mnohem vyšší, soupeř si žádné vyložené šance nevytvořil. V našem příštím utkání nastoupíme v sobotu 20.4. od 17.00 hodin na hřišti TJ Sokol Sepekov.

SK Ratibořské Hory — FC Chyšky

SK Ratibořské Hory – FC Chyšky  2 : 1 ( 1 : 0 )

Branky: 11. a 68. Kment – 83. Málek

Sestava: Doucha – Smetana, Krejčí, Fišer, Blovský  – Růžička, Jaroslav Vácha, Vocílka, Šimák (68. Burian) – Kment (90.+2. Vojtěch Dvořák), Kutiš (80. Vítek Dvořák)

Rozhodčí: Brych – Handšuch, Novák – ŽK 2:2 (15. Krejčí, 74. Kutiš – 14. Vačlena, 48. Málek)

Diváci: 80

Hodnocení utkání očima trenéra Stanislava Buřiče:

Do prvního jarního domácího utkání jsme nastoupili s odhodláním bodovat. Začátek utkání se nám vydařil a vytvářeli jsme si i gólové šance. Hned ve 3. minutě hosty zachránila tyč po teči Šimáka. V 11. minutě jsme se po krásné kombinační akci ujali vedení brankou Filipa Kmenta. Do konce poločasu si pak ani jedno z mužstev nevytvořilo vážnější gólové šance. Od samého začátku druhého poločasu byl náš soupeř aktivnější a hra se odehrávala především před naší brankou. My jsme ale z ojedinělého protiútoku v 68. minutě navýšili svůj náskok po hlavičce Filipa Kmenta na 2:0. Soupeř se nevzdával, i poté si vytvářel gólové šance a v 83. minutě povedenou střelou z přímého kopu snížil na 2:1. V dramatickém závěru utkání jsme ale již dokázali svoje vítězství uhájit. Děkuji celému našemu mužstvu za bojovnost, vyzdvihl bych zejména výkon brankáře Štěpána Douchy. Poděkování patří i našim divákům, kteří nás i v netradičním čase přišli podpořit v hojném počtu. V našem dalším utkání nastoupíme v sobotu 6.4. od 16.30. hodin na hřišti TJ Sokol Chotoviny.

SK Ratibořské Hory — SK Včelná

SK Ratibořské Hory – SK Včelná 2 : 2 ( 2 : 0 )

Branky: 6. Růžička, 34. Fišer – 59. Šálek, 82. Novotný

Sestava: Krch – Ondřej Balík, Krejčí, Greguš, Blovský – Burian (79. David Smetana), Jaroslav Vácha, Vocílka, Marek Smetana  – Fišer, Růžička

Rozhodčí: Černý  – Ťupa, Gura – ŽK  6:5 (12. Krejčí, 20. a 90. Ondřej Balík, 45. Blovský, 67. Fišer, 73. Růžička – 20. Kladenský, 36. a 72 Tondl, 89. Šálek, 95. Adamovský) – ČK 1:1 (90. Ondřej Balík po 2. ŽK – 72. Tondl po 2. ŽK)

Diváci: 70

Hodnocení utkání očima trenéra Slavomíra Mareše:

Utkání s dalším nováčkem soutěže jsme bohužel nezvládli a nakonec jsme zcela zbytečně ztratili dva body. Celý první poločas byl zcela v naší režii, což jsme potvrdili dvěma góly v 6. a 34. minutě. Naše další vyložené šance jsme ale bohužel nedokázali využít, což se nám v konečném zúčtování vymstilo. Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem co nejrychleji utkání definitivně rozhodnout, ale opět jsme několik dalších šancí nevyužili. Hosté v 59. minutě snížili na 2:1 a od této chvíle jsme se začali o výsledek utkání strachovat. Nepomohlo nám ani vyloučení hráče hostů v 72. minutě po druhé žluté kartě a v 82. minutě jsme po naší fatální chybě inkasovali vyrovnávací branku. V samém závěru utkání byl i nám po druhé žluté kartě vyloučen Ondřej Balík. Velmi dobře rozehrané utkání jsme tak nakonec nevyhráli jen vzhledem k neproměňování gólových šancí. Děkujeme všem divákům za podporu v netradičním dopoledním čase, zejména pak našim starším žákům, kteří své utkání hráli po nás a po celé utkání nás povzbuzovali. Naše poslední utkání podzimní části I. B třídy odehrajeme v sobotu 11.11. od 14.00 hodin na hřišti SK Kavas Větrovy.

SK Ratibořské Hory — FC ZVVZ Milevsko B

SK Ratibořské Hory – FC ZVVZ Milevsko B 2 : 0 ( 1 : 0 )

Branky: 44. a 54. Želivský

Sestava: Krch – Fišer, Krejčí, Greguš, Blovský – Tomáš Vácha, Jaroslav Vácha, Vocílka, Marek Smetana (87. Dvořák) – Želivský (84. Burian), Růžička

Rozhodčí: Švec – Valeš, Pinc – ŽK 5:2 (39. Krch, 57. Růžička, 63. Smetana, 68. Blovský, 81. Želivský – 31. Miklavčič, 39. Jakeš)

Diváci: 80

Hodnocení utkání očima trenéra Slavomíra Mareše:

V důležitém utkání jsme začali náporem a soupeře jsme do žádných příležitostí nepouštěli. Naše šance ale bohužel dvakrát skončili na tyčce soupeřovy branky. Gól jsme po zásluze vstřelili až těsně před odchodem do kabin. Ve druhém poločase jsme nezachytili začátek a soupeř nás začínal přehrávat. Naštěstí jsme ale jejich tlak utnuli hned v 54. minutě, kdy jsme druhou brankou Robina Želivského zvýšili svoje vedení na 2:0. Zbytek utkání jsme odehráli velice obětavě a soupeře jsme již do vážnějších šancí nepustili. Všem hráčům děkuji za předvedený výkon a přístup k utkání a našim divákům za to, že nás přišli podpořit v hojném počtu i v tomto netradičním poledním čase. V dalším utkání nastoupíme v sobotu 28.10. od 14.30 hodin na hřišti v Šamonicích proti TJ Podolí.

SK Ratibořské Hory — FK Meteor Tábor B

SK Ratibořské Hory – FK Meteor Tábor B 2 : 1 ( 1 : 0 )

Branky: 44. Želivský, 61. Jaroslav Vácha – 87. Benedikt

Sestava: Krch – Blovský, Krejčí, Marek Smetana, Fišer – Tomáš Vácha (79. Dvořák), Jaroslav  Vácha, Vocílka , Růžička (87. Kučera) – Kutiš (71. Ondřej Balík), Želivský

Rozhodčí: Trkovský – Pravda, Černý – hráno bez karet

Diváci: 100                                                                                                

Hodnocení utkání očima trenéra Slavomíra Mareše:

V důležitém utkání jsme konečně předvedli výkon, který měl parametry I. B třídy. Začátek utkání byl opatrný a ani jedno z mužstev si nevytvářelo gólové šance. Do kabin jsme po poločase odcházeli šťastnější my po gólu našeho nového hráče Robina Želivského ve 44. minutě. Druhý poločas jsme začali aktivně a po zásluze jsme v 61. minutě po krásně rozehraném rohovém kopu zvýšili své vedení na 2:0 brankou Jaroslava Váchy. Bohužel jsme v závěru utkání vypadli z tempa, soupeř nás zatlačil a v 87. minutě snížil na 2:1. V samotném závěru nás podržel brankář Krch, který zneškodnil dobře mířenou střelu k tyči. Děkuji všem hráčům za bojovný výkon a jsem rád, že všechny tři body zůstaly doma. Za podporu děkuji všem našim věrným divákům. Naše další utkání sehrajeme v sobotu 14.10. od 15.30 hodin na hřišti v Želči s mužstvem Sokola Planá nad Lužnicí.