Sokol Stádlec – SK Ratibořské Hory B 4 : 1 ( 1 : 1 )

Branky: 37. Pražma, 65. Kodad, 72. Matyš, 88. Klůfa – 12. L. Balík

Sestava: T. Hoffmann – Blovský, Kiml, Strada, F. Růžička (86. Slunečko) – M. Janošík, P. Janošík, Svatek, J. Vaněk – L. Balík (46. Pláteník), J. Růžička

Rozhodčí: Prchlík – Majer, Kindel

Diváci: 44

K poslednímu letošnímu utkání jsme odjeli v ne tak mladé, ale ve velmi zkušené sestavě. První poločas jsme začali opatrně a čekali jsme, co náš soupeř předvede. Hned z naší první šance jsme se ujali ve 12. minutě vedení brankou Lukáše Balíka. Domácí tým poté přidal na aktivitě a vytvořil si celou řadu gólových šancí a rohových kopů, po jednom z nich pak ve 37. minutě dobře hrající Tomáš Pražma vyrovnal na 1:1. Ve druhém poločase nás již domácí tým herně i v důrazu převyšoval a od 65. minuty začal své gólové šance i proměňovat až na konečný stav 4:1. Domácí si zejména za výkon ve druhém poločase vítězství zasloužili. Našim hráčům děkuji za přístup k utkání, které kolidovalo s utkáním našeho A mužstva. Vyzdvihl bych výkony brankáře Tomáše Hoffmanna, stopera Josefa Kimla a střelce naší jediné branky Lukáše Balíka.