Sokol Sudoměřice u Bechyně – SK Ratibořské Hory B 1 : 4 ( 0 : 1 )

Branky: 80. Šneidr – 33. V. Říha, 49. a 54. T. Pechánek, 60. Vocílka

Sestava: T. Hoffmann – Moravec (46. L. Balík), Krejčí, Krch (70. Jelínek), Průcha (63. F. Růžička) – Komárek (57. J. Vaněk), Vocílka, Katolický, Fišer – T. Pechánek, V. Říha (46. J. Růžička)

Rozhodčí: Prchlík – Proksch, Kindel

Diváci: 40

Do tohoto utkání jsme nastoupili opět s kvalitní sestavou díky pochopení trenéra A mužstva Milana Balíka. V prvním poločase s námi soupeř držel krok a my jsme dokázali proměnit pouze jedinou z našich šanci ve 33. minutě, kdy z brejku krásně přeloboval brankáře domácích Vojtěch Říha. O přestávce jsme udělali dvě změny v sestavě a od začátku druhého poločasu jsme byli aktivnější a domácí tým jsme přimáčkli na jeho polovině. Během úvodní čtvrthodiny druhé půle jsme dvěma góly Tomáše Pechánka a jednou brankou Tomáše Vocílky navýšili své vedení až na čtyřbrankové. V průběhu druhého poločasu jsme vystřídali i zbývající tři hráče na lavičce. Náš soupeř pak v 80. minutě snížil na konečných 1:4. Všem hráčům děkuji za bojovný, kolektivní a disciplinovaný výkon bez karet. Z jednotlivců bych vyzdvihl výkon střelce dvou branek Tomáše Pechánka a stopera Petra Krejčího. Doufám, že se v podobné sestavě sejdeme i na příští utkání, které sehrajeme na domácím hřišti v sobotu 30.9. od 16.00 hodin proti mužstvu SK ZD Pojbuky. Zvu tímto na toto utkání všechny naše fanoušky a věřím, že je svým výkonem opět nezklameme.