Sokol Planá nad Lužnicí — SK Ratibořské Hory

Sokol Planá nad Lužnicí – SK Ratibořské Hory 6 : 2 ( 3 : 1 )

Branky: 27. a 29.  Turek, 41. a 51. Vilímek, 56. Veřtát, 84. Irsa – 43. Vocílka, 65. Růžička

Sestava: Krch – Blovský, Krejčí, Marek Smetana, Fišer – Tomáš Vácha, Jaroslav Vácha, Vocílka ,Růžička – Kutiš (56. Dvořák), Želivský

Rozhodčí: Ťupa – Černý, Třešňák – ŽK 4:4 (38. Pospíchal, 57. a 61.  Svoboda, 76. Roztočil – 54. Krejčí, 68. Blovský, 79. Želivský, 84. Krch – ČK 1:0 (61. Svoboda po 2. ŽK)

Diváci: 50

Hodnocení utkání očima trenéra Slavomíra Mareše:

Utkání jsme začali odvážně a proti soupeři, který se pohybuje v horních patrech tabulky, jsme až do 27. minuty předvedli sympatický výkon. Vytvořili jsme si i gólové šance, ty jsme ale bohužel nedokázali využít. O osudu utkání se rozhodovalo od 27. do 29. minuty, kdy jsme inkasovali dva slepené góly. Soupeř pak ve 41. minutě přidal třetí branku, ale nám se před odchodem do kabin ještě podařilo snížit na 3:1. Druhý poločas se nám vůbec nevydařil a hned v jeho úvodu jsme opět inkasovali dva slepené góly a o osudu utkání tak bylo definitivně rozhodnuto. V 65. minutě jsme snížili na 5:2 a soupeř skóre utkání uzavřel v 84. minutě. Nyní se musíme soustředit na naše další domácí utkání, které sehrajeme v sobotu 21.10. od 12.00 hodin s mužstvem FC ZVVZ Milevsko B. Věříme, že nás v tomto velmi důležitém utkání přijdou podpořit v hojném počtu i naši věrní diváci.