Sezóna: 2019/2020

2019/2020

SK Ratibořské Hory — TJ Malšice

SK Ratibořské Hory – TJ Malšice 3 : 3 ( 2 : 1 )

Branky: 17. Katolický, 27. Kutiš z penalty, 49. Havlík – 45. a 77. Šimota, 83. Krám

Sestava: T. Hoffmann – Dubský, Krejčí, Veselý, Blovský – Vaněček, Vocílka, Růžička, Havlík
(54. Dvořák) – Katolický (85. Slunečko), Kutiš

Rozhodčí: Novák – Skalák, Čamra – ŽK 3:3 (42. Havlík, 69. Katolický, 90. Veselý – 26. Švec,
57. Pekař, 64. Kloc)

Diváci: 60

Na poslední utkání podzimní části sezóny jsme se sešli v téměř optimální sestavě. Chtěli jsme podat co nejlepší výkon a vylepšit si svoje postavení v tabulce. Začátek utkání se nám vydařil, soupeře jsme přehrávali a vytvářeli jsme si i gólové šance. Po jedné z nich jsme se také po úniku Luboše Havlíka a jeho gólové přihrávce ujali vedení brankou Slavomíra Katolického. Ve 27. minutě byl v pokutovém území faulován David Kutiš, který sám nařízenou penaltu s přehledem proměnil. V závěru poločasu jsme ale bohužel polevili a soupeř toho v nastaveném čase první půle využil ke snížení na 2:1. Začátek druhého poločasu se nám opět vydařil a po hrubé chybě obrany hostů zvýšil ve 49. minutě Luboš Havlík na 3:1. Toto dvoubrankové vedení nás ale poněkud uspokojilo a my jsme z nepochopitelných důvodů přenechali iniciativu hostům, kteří toho dokonale využili a brankami v 77. a 83. minutě vyrovnali na konečných 3:3. Je to bohužel již několikáté podzimní utkání, ve kterém jsme svoje slibné vedení prohospodařili. Všem našim hráčům děkuji za přístup k podzimním utkáním, který se proti loňské sezóně zlepšil. Věřím, že v jarní části soutěže budeme podávat ještě lepší výkony a svoje postavení v tabulce vylepšíme a tím potěšíme naše věrné diváky.

Sokol Mladá Vožice B — SK Ratibořské Hory

Sokol Mladá Vožice B – SK Ratibořské Hory 0 : 7 ( 0 : 4 )

Branky: 7., 21., 23., 43., 62. a 83. Kment, 53. Růžička

Sestava: T. Hoffmann – Říha (81. Slunečko), Katolický, Veselý, Blovský – Dvořák (63. Jelínek),
Kutiš, Růžička, Dubský (70. Kabát) – Vaněk (46. Měchura), Kment

Rozhodčí: Kollárik – Bartůněk, Novák – ŽK 0:1 (64. Blovský)

Diváci: 80

Na utkání do Mladé Vožice jsme odjeli v dosti improvizované sestavě, neboť nám chybělo několik hráčů základní sestavy. Začátek utkání se nám vydařil a hned v 7. minutě jsme se po vydařené střele Filipa Kmenta ujali vedení 0:1. Tímto gólem jsme se uklidnili a domácí mužstvo jsme do vážnějších šancí nepouštěli. Naopak my jsme postupně skóre utkání navyšovali dalšími góly dobře hrajícího Filipa Kmenta až na poločasové skóre 0:4. Druhý poločas začal sice náporem domácího mužstva, my jsme ale hned z prvního protiútoku po krásné střele Jaroslava Růžičky upravili skóre utkání na 0:5. I v dalším průběhu utkání jsme pak měli více ze hry a dalšími dvěma góly Filipa Kmenta jsme upravili stav utkání až na konečných 0:7. Za předvedený výkon bych chtěl pochválit celé mužstvo, vyzdvihnout ale tentokrát musím hlavně výkon šestigólového střelce Filipa Kmenta, který si s domácí obranou dělal, co chtěl. Děkuji též všem našim fanouškům, kteří nás do Mladé Vožice přijeli podpořit v opravdu hojném počtu. V našem posledním podzimním utkání Penalty okresního přeboru nastoupíme na domácím hřišti v sobotu 2.11. od 14.00 proti mužstvu TJ Malšice. Zvu na toto utkání všechny naše věrné fanoušky a věřím, že je výkonem i výsledkem opět potěšíme.

1. FC Jistebnice — SK Ratibořské Hory

1. FC Jistebnice – SK Ratibořské Hory 4 : 3 ( 1 : 0 )

Branky: 8. a 81. Muž, 63. a 87. Horčička – 48. a 71. z penalty Kutiš, 76. Kment

Sestava: Vocílka – Blovský, Greguš, Veselý, Sabiniok – Havlík (37. Dvořák), Růžička, Katolický, Dubský – Kment, Kutiš

Rozhodčí: Bartůněk – Smetana, Čamra – ČK 0:1 (78. Dubský po 2. ŽK),
ŽK 3:4 (19. Kubec, 31. Švec, 80. Muž – 49. a 78. Dubský, 75. Katolický, 75. Kutiš)

Diváci: 80

Na hřiště vedoucího mužstva tabulky jsme odjeli s cílem překvapit a i v nekompletní sestavě bodovat. Do branky musel nastoupit Tomáš Vocílka, který ale našeho jediného brankáře spolehlivě nahradil. Utkání jsme začali až příliš opatrně a soupeř nás od začátku utkání začal přehrávat. Hned po jeho první střele na naši branku nás zachránila tyč a v 8. minutě po úniku z levé strany šli již domácí po střele k tyči do vedení. I v dalším průběhu prvního poločasu byl náš soupeř lepší, ale žádné další šance již naštěstí proměnit nedokázal. Druhý poločas jsme začali mnohem lépe a hned ve 48. minutě jsme po úniku Davida Kutiše a chybě domácí obrany vyrovnali na 1:1. Po této brance jsme se začali prosazovat i my, ale bohužel jsme v 63. minutě po nedůrazu naší obrany inkasovali druhou branku. My jsme ale v 71. minutě dokázali brankou Davida Kutiše z nařízené penalty vyrovnat na 2:2 a o pět minut později jsme po úniku Filipa Kmenta šli dokonce do vedení 2:3. V 78. minutě nám byl ale bohužel po druhé žluté kartě přísně vyloučen Josef Dubský a náš soupeř, který je aspirantem na postup, dokázal své početní převahy využít. V 81. minutě vyrovnal na 3:3 a tři minuty před koncem utkání po pohotové střele z úhlu vstřelil vítěznou branku na 4:3. Děkuji celému mužstvu za předvedený bojovný výkon, za který bychom si minimálně bod rozhodně zasloužili. V našem dalším utkání nastoupíme v neděli 27.10. od 14.30 hodin na hřišti v Mladé Vožici proti místnímu B týmu. Věřím, že konečně dokážeme přivézt tři body i ze hřiště soupeře.

SK Ratibořské Hory — FK Meteor Tábor B

SK Ratibořské Hory – FK Meteor Tábor B 3 : 1 ( 1 : 1 )

Branky: 18. a 66. Dubský, 74. Kutiš – 44. Mikulčák

Sestava: T. Hoffmann – Blovský, Greguš, Veselý, Průcha – Havlík (46. Vaněk), Růžička, Katolický,
Dvořák (84. Jelínek) – Dubský (89. Kabát), Kutiš

Rozhodčí: P. Fiala – Novotný, Kindel – ČK 1:1 (86. Veselý po 2. ŽK – 47. Novák po 2. ŽK),
ŽK 4:3 (27. a 86. Veselý, 33. Havlík, 44. Růžička – 33. a 47. Novák, 40. Mikulčák)

Diváci: 80

Do utkání s mužstvem Meteor Tábor B jsme nastoupili bez čtyř hráčů základní sestavy z minulého kola. I přesto jsme chtěli zvítězit a napravit tak zbytečnou porážku z posledního utkání v Dražicích. Od začátku utkání jsme měli více ze hry, vytvářeli jsme si gólové šance a po jedné z nich jsme se v 18. minutě ujali vedení brankou Josefa Dubského. My jsme se ale vedením uspokojili, soupeř měl od 30. minuty více ze hry a minutu před koncem poločasu střelou k tyči vyrovnal na 1:1. V úvodu druhé půle byl hostům po druhé žluté kartě vyloučen David Novák. My jsme dokázali početní převahu využít a v 66. minutě jsme šli opět do vedení po druhé brance Josefa Dubského. V 74. minutě zvýšil po brejku David Kutiš naše vedení na 3:1. V závěru utkání nám byl sice po druhé žluté kartě vyloučen Jiří Veselý, my jsme si ale již svoje důležité vítězství uhájili. Děkuji celému mužstvu za bojovný výkon, z jednotlivců bych vyzdvihl výkon střelce dvou gólů Josefa Dubského. Za podporu děkuji též našim divákům, kteří se dostavili v hojném počtu. V našem dalším utkání nastoupíme v sobotu 19.10. od 15.30 na hřišti 1. FC Jistebnice, kde to budeme mít velmi těžké.

TJ Dražice B — SK Ratibořské Hory

TJ Dražice B – SK Ratibořské Hory 3 : 1 ( 2 : 0 )

Branky: 16. Šedivý, 44. Valášek, 56. Páša – 90. Vocílka z penalty

Sestava: T. Hoffmann – Blovský (83. Dubský), Krejčí, Greguš, Dvořák (46. Veselý) – Vaněček,
Růžička, Vocílka, Katolický – Kment, Kutiš (83. Kabát)

Rozhodčí: Smetana – Pinc, Šika – ŽK 1:2 (73. Koloušek – 69. Kutiš, 77. Vaněček)

Diváci: 55

K utkání na hřišti B mužstva TJ Dražice jsme odjeli s cílem bodovat, ale domácí mužstvo nás od samého začátku přehrávalo a lépe kombinovalo. My jsme si vytvořili v prvním poločase několik slibných brejkových situací, ty jsme ale bohužel neproměnili. Naopak domácí nám udělili lekci z produktivity a ze tří střel na naši branku v prvním poločase vstřelili dvě branky. Vedení se ujali v 16. minutě a na 2:0 zvýšili minutu před koncem prvního poločasu. Do druhé půle jsme nastoupili s cílem vývoj utkání zdramatizovat, ale opět jsme nedokázali využít ani ty nejvyloženější gólové šance. Domácí nás opět potrestali a ze svého prvního protiútoku ve druhém poločase v 56. minutě navýšili svoje vedení na 3:0. My jsme se sice i poté snažili výsledek alespoň zkorigovat, ale domácí mužstvo si již svoje vítězství v klidu pohlídalo. My jsme na konečných 3:1 snížili až v poslední minutě utkání brankou Tomáše Vocílky z nařízené penalty. V tomto utkání jsem našemu mužstvu, které se sešlo ve velmi kvalitní sestavě věřil, ale bohužel nás tentokrát zcela opustilo štěstí při zakončování našich gólových šancí. Musíme se pokusit naplno bodovat v našem dalším utkání, které sehrajeme v sobotu 12.10. od 15.30 hodin na domácím hřišti s mužstvem FK Meteor Tábor B.

SK Ratibořské Hory — Spartak Soběslav B (Choustník)

SK Ratibořské Hory – Spartak Soběslav B 3 : 2 ( 0 : 0 )

Branky: 47. Kment, 56. a 76. Kutiš – 68. Polišenský, 72. Štětina

Sestava: Průcha – Dvořák, Krejčí, Veselý, Blovský – Pechánek (77. Měchura), Růžička, Katolický,
Dubský (46. Sabiniok) – Kment, Kutiš

Rozhodčí: Přikryl – Třešňák, Váňa – ŽK 3:1 (38. Krejčí 53. Pechánek, 89. Kutiš – 77. Škrleta)

Diváci: 60

V utkání s B mužstvem Soběslavi jsme chtěli po minulém utkání v Myslkovicích, ve kterém domácí vyrovnali v nastaveném čase, tentokrát naplno bodovat. Utkání začalo oboustranně opatrně, soupeř naši branku ohrožoval pouze z dálky bez vážnějších šancí. My jsme si vytvořili v prvním poločase několik brejkových šancí, ty ale brankář hostů zlikvidoval. Nástup do druhého poločasu se nám vydařil a po úniku Filipa Kmenta jsme se hned ve 47. minutě ujali vedení. V 56. minutě po závaru ve vápně soupeře zvýšil David Kutiš na 2:0. Bohužel jsme tento náskok dokázali prohospodařit a soupeř od 68. minuty dokázal v rozmezí pěti minut vyrovnat na 2:2. My jsme ale na vyrovnání rychle zareagovali a po úniku Slavomíra Katolického a jeho přesném centru před branku uzavřel v 76. minutě David Kutiš skóre utkání na konečných 3:2 v náš prospěch. Hráčům děkuji zejména za druhý poločas, ve kterém byla vidět jejich bojovnost a vůle po vítězství. Za podporu děkuji též našim věrným divákům. Věřím, že se nám i v našem dalším utkání, ve kterém nastoupíme v neděli 6. října od 16.00 hodin na hřišti TJ Dražice proti místnímu B týmu, podaří náš bodový zisk rozšířit.

Sokol Myslkovice — SK Ratibořské Hory

Sokol Myslkovice – SK Ratibořské Hory 4 : 4 ( 2 : 1 )

Branky: 9. Daniel, 16. z penalty, 50. a 90. z penalty Trtík – 22. a 80. Kutiš, 70. a 73. Vocílka

Sestava: T. Hoffmann – Měchura, Katolický, Veselý, Blovský (46. Slunečko) – Vaněček, Růžička,
Vocílka, Dubský – Kutiš, Kabát

Rozhodčí: Kollárik – Novotný, Novák
ČK 1:0 (54. Peltán), ŽK 2:3 (33. Petrů, 90. Trtík – 16. Blovský, 56. Vaněček, 89. Veselý)

Diváci: 50

Do utkání jsme nastoupili ve velmi improvizované sestavě zejména v obraně, což bylo také na začátku utkání znát. Hned v 9. minutě jsme po chybě naší obrany inkasovali první branku a v 16. minutě soupeř z penalty za faul Matěje Blovského zvýšil již na 2:0. My jsme ale naštěstí snížili z naší první střely na branku ve 22. minutě gólem Davida Kutiše na 2:1 a skóre se pak již až do konce poločasu nezměnilo. Do druhého poločasu nemohl nastoupit kvůli zranění Matěj Blovský, což složení naší obrany ještě více zkomplikovalo a domácí hned v 50. minutě zvýšili svoje vedení na 3:1. V 54. minutě byl domácím vyloučen Jiří Peltán za faul na Davida Kutiše ve vyložené šanci. My jsme poté začali oslabeného soupeře přehrávat, vytvářeli jsme si i gólové šance a od 70. minuty jsme v rozmezí 11 minut otočili skóre dvěma góly Tomáše Vocílky a jedním Davida Kutiše na 3:4 v náš prospěch. Do konce utkání jsme měli hru pod kontrolou, ale soupeř dokázal nakonec vyrovnat z velmi přísně nařízené penalty v nastaveném čase. Hráčům děkuji za bojovný výkon zejména ve druhém poločase. Mrzí mě, že jsme toto utkání, ve kterém jsme ve druhém poločase skóre otočili, nedokázali dovést do vítězného konce, i když před utkáním bych byl s bodem spokojený. V našem dalším utkání nastoupíme v sobotu 28.9. od 16.00 hodin na domácím hřišti proti mužstvu Spartak Soběslav B. Zvu tímto všechny naše fanoušky a věřím, že nás přijdou podpořit v hojném počtu.

SK Ratibořské Hory — Sokol Sezimovo Ústí B

SK Ratibořské Hory – Sokol Sezimovo Ústí B 2 : 0 ( 0 : 0 )

Branky: 68. Kutiš, 82. Dubský

Sestava: T. Hoffmann – Veselý, Krejčí, Greguš, Blovský – Katolický, Růžička, Sabiniok,
Feichtinger (76. Dubský) – T. Pechánek, Kutiš (85. Kabát)

Rozhodčí: Stuchlík – M. Fiala, Čech – ŽK 4:0 (Sabiniok, Blovský, Kutiš + trenér Stanislav Buřič)

Diváci: 50

V našem třetím domácím utkání v řadě jsme přivítali B mužstvo Sokola Sezimovo Ústí. První poločas byl oboustranně nepovedený, vázla kombinace a ani jedno mužstvo si nevytvořilo vážnější brankovou příležitost. Druhý poločas byl z naší strany o poznání lepší, soupeře jsme začali přehrávat a vytvářeli jsme si i gólové šance, ty jsme ale bohužel neproměňovali. Soupeř si vytvořil jedinou gólovou šanci, tu ale náš brankář nadvakrát zlikvidoval. V 68. minutě utekl po pravé straně David Kutiš a střelou ke vzdálenější tyči otevřel skóre utkání. I poté jsme si vytvářeli gólové šance, ale další střelu Davida Kutiše zastavila branková konstrukce. Naši druhou uklidňující branku vstřelil v 82. minutě po závaru v malém vápně soupeře střídající Josef Dubský. Všem našim hráčům děkuji za bojovný výkon zejména ve druhém poločase. Za podporu děkuji též našim věrným divákům. V dalším utkání nastoupíme v sobotu 21.9. od 16.30 hodin na hřišti Sokola Myslkovice.