Sezóna: 2023/2024

2023/2024

SK Ratibořské Hory — TJ Podolí

SK Ratibořské Hory – TJ Podolí 5 : 2 ( 3 : 2 )

Branky: 11. Kutiš, 25. Burian, 40. Růžička z pen., 84. Havlík, 90. Jaroslav Vácha – 12. a 18. Pinta

Sestava: Doucha – Smetana, Krejčí, Fišer, Blovský – Burian, Růžička (87. Vojtěch Dvořák), Jaroslav Vácha, Vítek Dvořák – Kment (72. Havlík), Kutiš

Rozhodčí: Kollárik – Klimeš, Brůžek – ŽK 3:2 (62. Vítek Dvořák, 71. Blovský, 89. Havlík  – Pileček, 70. Volf)

Diváci: 50

Hodnocení utkání očima trenéra Stanislava Buřiče:

V souboji s posledním mužstvem tabulky jsme začali lépe a již v 11. minutě jsme se ujali vedení brankou Davida Kutiše. Hned o minutu později ale soupeř vyrovnal a v 18. minutě po chybě naší obrany otočil skóre utkání na 1:2. My jsme ale naštěstí hned ve 25. minutě po rozehraném rohovém kopu vyrovnali brankou Františka Buriana. Ve 40. minutě byl ve vápně faulován David Kutiš a z nařízené penalty Jaroslav Růžička strhl vedení opět na naší stranu. Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem svoje vedení pojistit a to se nám nakonec podařilo až v samém závěru utkání. V 84. minutě zvýšil Luboš Havlík naše vedení na 4:2 a skóre utkání uzavřel v poslední minutě Jaroslav Vácha. Za bojovnost děkuji celému mužstvu, naše vítězství bylo dnes zcela zasloužené. V našem posledním venkovním utkání nastoupíme v sobotu 1.6. od 13.30 na hřišti SK Včelná.

FC ZVVZ Milevsko B — SK Ratibořské Hory

FC ZVVZ Milevsko – SK Ratibořské Hory 3:0 kontumačně

Naše mužstvo se z důvodu nedostatku hráčů k utkání nedostavilo.

SK Ratibořské Hory — Sokol Planá nad Lužnicí

SK Ratibořské Hory – Sokol Planá n/L  0 : 5 ( 0 : 3 )

Branky: 3. Veřtát, 41., 87. a 89. Turek, 44. Pěknic

Sestava: Doucha – Blovský, Krejčí, Kutiš, Šimák – Veselý, Fišer, Růžička, Smetana – Kment, Vítek Dvořák

Rozhodčí: Brodský – Trkovský, Blažek – ŽK 2:0 (49. Kutiš, 72.Růžička)

Diváci: 80                                                                                                  

Hodnocení utkání očima trenéra Stanislava Buřiče:

K utkání s jedním z kandidátů postupu jsme, vzhledem k velkému počtu omluvenek ze zdravotních nebo pracovních důvodů, nastoupili pouze s jedenácti hráči a bez možnosti střídání. Začátek utkání se nám nevydařil a hned z první šance nám soupeř už ve 3. minutě vstřelil první branku. V dalším průběhu prvního poločasu měl soupeř více ze hry, my jsme ale dlouho odolávali a až v samém závěru poločasu jsme inkasovali dva slepené góly. Ve druhém poločase se za již rozhodnutého stavu utkání pouze dohrávalo a hra upadla do průměru. My jsme ale bohužel opět až v samém závěru utkání inkasovali další dvě branky. Děkujeme našim divákům, že nás opět podporovali i za nepříznivého stavu. V dalším utkání nastoupíme v neděli 19.5. od 17.00 v Milevsku proti místnímu B týmu, který byl po podzimu poslední, ale v jarních utkáních mužstvo výrazně posiluje z áčka.

FK Meteor Tábor B — SK Ratibořské Hory

FK Meteor Tábor B – SK Ratibořské Hory  2 : 0 ( 1 : 0 )

Branky:  37. Vokoun, 79. Hera

Sestava: Doucha – Smetana, Krejčí, Fišer, Blovský – Jan Veselý (86. Vojtěch Dvořák), Růžička,  Jaroslav Vácha, Šimák – Vítek Dvořák, Kment

Rozhodčí: Braťka – Mráz, Fiala – ČK 0:1 (58. Šimák po 2 ŽK), ŽK 2:4 (90. Pekárek, 68. Dvořák 25. a 58. Šimák, 50. Blovský, 52. Růžička)

Diváci: 110

Hodnocení utkání očima trenéra Stanislava Buřiče:

K utkání se sousedem v tabulce jsme odjeli bez dvou hráčů základní sestavy. Zápas, ve kterém obě mužstva potřebovala bodovat, začal opatrně a bez větších gólových šancí. Ty se dostavily až po půlhodině hry, ale zatímco my jsme je nedokázali využít, náš soupeř šel ve 37. minutě po jedné z nich do vedení a o dvě minuty později pak ještě nastřelil z přímého kopu břevno naší branky. Ve druhém poločase naši snahu o vyrovnání přibrzdilo vyloučení Jakuba Šimáka, který v 58. minutě obdržel druhou žlutou kartu. Přesto jsme si ale i v deseti dokázali vytvořit několik šancí, naší velkou slabinou je ale po celé jaro jejich proměňování. Domácí v 79. minutě potrestali naši špatnou rozehrávku a gólem do prázdné branky uzavřeli skóre utkání na konečných 2:0. Celé naše mužstvo musím tentokrát pochválit za bojovnost a příkladné nasazení, které ale bohužel body nepřineslo. V našem dalším utkání nastoupíme na domácím hřišti v sobotu 11.5. od 13.30 hodin proti mužstvu Sokol Planá nad Lužnicí, které je aktuálně na druhém místě tabulky se stejným bodovým ziskem jako vedoucí Sepekov. Zveme všechny naše věrné diváky, přijďte nás podpořit v hojném počtu.

SK Ratibořské Hory — SK SIKO Čimelice

SK Ratibořské Hory – SK SIKO Čimelice 0 : 8 ( 0 : 2 )

Branky: 27. Štrouchal, 34. Smetana (vlastní), 51. a 75. Daniel Jizba, 66. a 90. Vařenka, 84. Ladislav Jizba, 88. Hegenbart

Sestava: Doucha – Smetana, Krejčí, Fišer, Blovský – Burian (63. Kment), Růžička, Jaroslav Vácha, Šimák – Vítek Dvořák (46. Vocílka), Kutiš (76. Vojtěch Dvořák)

Rozhodčí: Papáček – Ondřej, Váňa – ŽK 1:0 (79. Šimák)

Diváci: 120

Hodnocení utkání očima trenéra Stanislava Buřiče:

Pouťové domácí utkání před početnou diváckou kulisou se nám bohužel hrubě nepodařilo. Do utkání jsme museli nastoupit vzhledem ke zranění některých hráčů v improvizované sestavě, ale i přesto jsme se chtěli pokusit bodovat. Náš soupeř byl ale od začátku utkání herně lepší, my jsme s ním drželi krok až do 27. minuty, kdy jsme inkasovali první branku. O sedm minut později vstřelil Marek Smetana nešťastnou vlastní branku a hosté tak po prvním poločase vedli 0:2. Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním výsledek zkorigovat, ale třetí branka soupeře v 51. minutě nás definitivně položila. Skóre pak do konce utkání narůstalo až na ostudných 0:8. Pochvalu za dnešní utkání zasluhují pouze naši diváci v čele s kotlem, kteří nás povzbuzovali i za nepříznivého stavu. Naše další utkání sehrajeme v neděli 5.5. od 17.00 hodin na hřišti FK Meteor Tábor B.

Sokol Sepekov

Sokol Sepekov – SK Ratibořské Hory  4 : 1 ( 2 : 0 )

Branky: 23. Kuchař z penalty, 29. Brůžek, 52. Novák, 82. Tupý – 72. Šimák

Sestava: Doucha – Blovský, Krejčí, Smetana, Jan Veselý – Vítek Dvořák, Jaroslav Vácha, Fišer, Šimák – Růžička, Kutiš (82. Vojtěch Dvořák)

Rozhodčí: Švec – Pšenička, Cihlář – ŽK 3:4 (32. Komárek, 35. Tupý, 39. Kosobud – 24. Kutiš, 55. Růžička, 75. Blovský, 89. Jaroslav Vácha)

Diváci: 70

Hodnocení utkání očima trenéra Stanislava Buřiče:

K utkání do Sepekova, který bojuje o postup do I. A třídy, jsme odjeli s cílem překvapit a pokusit se bodovat. Soupeř byl ale od samého začátku fotbalově ve všech směrech lepší. Vedení se ujal ve 23. minutě z penalty a o šest minut později uzavřel skóre prvního poločasu druhou brankou. Druhý poločas začali domácí opět náporem a hned v 52. minutě zvýšili svoje vedení na 3:0. My jsme v 72. minutě po jedné z mála našich šancí dokázali snížit na 3:1 brankou Jakuba Šimáka. V 80. minutě nás pak po druhé nařízené penaltě zachránilo břevno naší branky. O dvě minuty později ale domácí svojí čtvrtou brankou uzavřeli skóre utkání na 4:1. Za dnešní výkon bych chtěl pochválit zejména našeho brankáře Štěpána Douchu, který v průběhu tohoto utkání zneškodnil celou řadu vyložených gólových šancí soupeře. V našem dalším utkání nastoupíme na domácím hřišti o pouti v sobotu 27.4. od 13.30 proti mužstvu SK SIKO Čimelice a chtěli bychom navázat na naše dvě vítězná jarní domácí utkání. Zveme všechny naše věrné diváky, přijďte nás v tomto důležitém utkání podpořit.

Sokol Sepekov — SK Ratibořské Hory

SK Ratibořské Hory — TJ Božetice

SK Ratibořské Hory – TJ Božetice 1 : 0

Branka: 82. Růžička z penalty, ve 45. minutě neproměnil penaltu Kutiš

Sestava: Doucha – Smetana, Krejčí, Fišer, Blovský – Růžička, Jaroslav Vácha, Vocílka, Šimák – Kment (80. Burian), Kutiš (84. Vítek Dvořák)

Rozhodčí: Hájek – Hanzlíková, Kory – ŽK 1:2 (48. Růžička – 80. Fara, 84. Hájek)

Diváci: 90

Hodnocení utkání očima Slavomíra Mareše:

Utkání se sousedem v tabulce jsme začali velice aktivně, nepouštěli jsme ho do hry a náš tlak neustále narůstal. Naše šance ale bohužel zůstaly nevyužity, nastřelili jsme pouze tyč a v poslední minutě prvního poločasu neproměnil David Kutiš ani pokutový kop. Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem utkání dovést do vítězného konce, ale dál jsme pokračovali v neproměňování vyložených gólových šancí. V 62. minutě jsme nastřelili břevno soupeřovy branky a o našem zaslouženém vítězství jsme tak nakonec rozhodli až v 82. minutě, kdy druhou nařízenou penaltu proměnil Jaroslav Růžička. Všem našim hráčům děkuji za předvedený výkon, naše vítězství mohlo být ale vzhledem k vytvořeným šancím mnohem vyšší, soupeř si žádné vyložené šance nevytvořil. V našem příštím utkání nastoupíme v sobotu 20.4. od 17.00 hodin na hřišti TJ Sokol Sepekov.

Sokol Chotoviny — SK Ratibořské Hory

Sokol Chotoviny – SK Ratibořské Hory  3 : 1 ( 1 : 1 )

Branky: 8. Makovec, 52. a 90.+4. Bondarev – 10. Růžička

Sestava: Doucha – Smetana, Krejčí, Fišer, Blovský (87. Vítek Dvořák) – Burian (71. Vocílka),  Růžička, Jaroslav Vácha, Šimák – Kment, Kutiš

Rozhodčí: Křížovský – Kazda, Čech – ŽK 0:3 (65. Šimák, 80. Smetana, 85. Kutiš)

Diváci: 86

Hodnocení utkání očima trenéra Stanislava Buřiče:

Po pětileté odmlce jsme odjeli na derby utkání do nedalekých Chotovin s cílem bodovat a navázat na domácí vítězství. Začátek utkání nám bohužel nevyšel a hned z prvního vážnějšího protiútoku soupeře jsme už v 8. minutě inkasovali první branku. My jsme ale naštěstí rychle odpověděli a o dvě minuty později jsme dokázali vyrovnat krásnou brankou Jaroslava Růžičky z přímého kopu. Až do konce poločasu se pak již ani jedno z mužstev nedokázalo prosadit. Vstup do druhého poločasu nám opět nevyšel a v 52. minutě jsme obdrželi druhou branku přímo z rohového kopu. My jsme se poté až do konce utkání snažili o vyrovnání, naše šance ale zůstaly nevyužity. Naopak soupeř dokázal v nastavení svoje vítězství ještě navýšit třetí brankou. Všem hráčům bych chtěl poděkovat za to, že ve druhém poločase i za nepříznivého stavu bojovali, na bodový zisk to ale nestačilo. Za týden nás čeká na domácím hřišti veledůležité utkání. V sobotu 13.4. od 13.00 hodin přivítáme mužstvo TJ Božetice. Zveme všechny naše věrné příznivce, budeme podporu diváků potřebovat.

SK Ratibořské Hory — FC Chyšky

SK Ratibořské Hory – FC Chyšky  2 : 1 ( 1 : 0 )

Branky: 11. a 68. Kment – 83. Málek

Sestava: Doucha – Smetana, Krejčí, Fišer, Blovský  – Růžička, Jaroslav Vácha, Vocílka, Šimák (68. Burian) – Kment (90.+2. Vojtěch Dvořák), Kutiš (80. Vítek Dvořák)

Rozhodčí: Brych – Handšuch, Novák – ŽK 2:2 (15. Krejčí, 74. Kutiš – 14. Vačlena, 48. Málek)

Diváci: 80

Hodnocení utkání očima trenéra Stanislava Buřiče:

Do prvního jarního domácího utkání jsme nastoupili s odhodláním bodovat. Začátek utkání se nám vydařil a vytvářeli jsme si i gólové šance. Hned ve 3. minutě hosty zachránila tyč po teči Šimáka. V 11. minutě jsme se po krásné kombinační akci ujali vedení brankou Filipa Kmenta. Do konce poločasu si pak ani jedno z mužstev nevytvořilo vážnější gólové šance. Od samého začátku druhého poločasu byl náš soupeř aktivnější a hra se odehrávala především před naší brankou. My jsme ale z ojedinělého protiútoku v 68. minutě navýšili svůj náskok po hlavičce Filipa Kmenta na 2:0. Soupeř se nevzdával, i poté si vytvářel gólové šance a v 83. minutě povedenou střelou z přímého kopu snížil na 2:1. V dramatickém závěru utkání jsme ale již dokázali svoje vítězství uhájit. Děkuji celému našemu mužstvu za bojovnost, vyzdvihl bych zejména výkon brankáře Štěpána Douchy. Poděkování patří i našim divákům, kteří nás i v netradičním čase přišli podpořit v hojném počtu. V našem dalším utkání nastoupíme v sobotu 6.4. od 16.30. hodin na hřišti TJ Sokol Chotoviny.