Soutěž: I.B třída mužů - sk."C"

SK Ratibořské Hory — TJ Hradiště

SK Ratibořské Hory – TJ Hradiště 4 : 2 ( 1 : 1 )

Branky: 15. Burian, 52. a 55. Kutiš, 61. Kment – 22. Maroušek, 70. Stropnický

Sestava: Doucha – Smetana, Kutiš (70. Havlík), Krejčí, Blovský – Jaroslav Vácha, Růžička, Vocílka, Šimák – Burian (74. Vítek Dvořák), Kment (88. Vojtěch Dvořák)

Rozhodčí: Ovčáček – Kovařík, Ovčáček – hráno bez karet

Diváci: 100

Hodnocení utkání očima trenéra Stanislava Buřiče:

V posledním utkání sezóny jsme nastoupili proti mužstvu TJ Hradiště a doufali jsme, že nám případné vítězství bude stačit k záchraně I. B. Začátek utkání se nám vydařil a po sérii rohových kopů jsme se v 15. minutě ujali vedení brankou Františka Buriana. Vedení nám bohužel dlouho nevydrželo a soupeř hned ve 22. minutě vyrovnal povedenou střelou z přímého kopu. Do konce poločasu se pak již skóre nezměnilo. Do druhého poločasu jsme nastoupili aktivně a dvěma brankami Davida Kutiše, který se přesunul z obrany do útoku, jsme v rozmezí 52.-55. minuty šli do vedení 3:1. V 61. minutě jsme pak brankou Filipa Kmenta náskok navýšili na 4:1. Soupeř sice v 70. minutě snížil na 4:2, my jsme si ale již závěr utkání pohlídali. Vzhledem k ostatním výsledkům v naší skupině jsme se tak díky tomuto vítězství zachránili v I. B třídě i pro příští sezónu. Děkuji celému mužstvu za předvedený výkon, zejména ale za druhý poločas, kdy jsme konečně dokázali, na rozdíl od předchozích utkání, vytvořené šance proměňovat. Děkuji též našim věrným divákům, kteří nás hnali za vítězstvím v čele s fanklubem Horská smečka, kteří byli opravdu fantastičtí.

SK Ratibořské Hory — SK Kavas Větrovy

SK Ratibořské Hory – SK Kavas Větrovy  1 : 2 ( 1 : 0 )

Branky: 22. Burian – 77. Říha, 90. Weinzettel

Sestava: Doucha – Smetana, Kutiš, Krejčí, Blovský – Burian, Růžička, Vocílka, Šimák – Kment, Vítek Dvořák

Rozhodčí: Svoboda – Vican, Gura – ŽK 2:2 (10. Šimák, 56. Kutiš – 80. Doucha, 91. Hera)

Diváci: 60

Hodnocení utkání očima předsedy klubu Antonína Fišera:

Do tohoto utkání jsme opět nastoupili v improvizované sestavě, přesto jsme si v úvodu vytvořili několik gólových šancí a ve 22. minutě jsme se ujali vedení krásnou střelou Františka Buriana, který v závěru poločasu ještě nastřelil břevno soupeřovy branky. Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem vedení udržet a vytvořili jsme si i několik gólových šancí, ty jsme ale bohužel neproměnili. V závěru utkání nám začaly ubývat síly čehož soupeř v 77. minutě využil k vyrovnání. V poslední minutě utkání pak kapitán hostů rozhodl o jejich vítězství. Děkuji všem hráčům za předvedený výkon, bodový zisk s mužstvem z čela tabulky byl tentokrát opravdu blízko, V našem posledním utkání krajské I. B třídy nastoupíme opět na domácím hřišti proti mužstvu TJ Hradiště, Zveme tímto všechny naše věrné příznivce a věříme, že nás opět přijdou podpořit v hojném počtu.

SK Včelná — SK Ratibořské Hory

SK Včelná – SK Ratibořské Hory 7 : 3 ( 5 : 1 )

Branky:  1. Rotbauer, 21. Collin, 23. a 49. Novotný, 37., 41. a 68. Gruber – 10. Růžička, 67. Fišer, 83. J. Vácha

Sestava: Doucha – Smetana, Greguš, Fišer, Blovský – Burian, Růžička, Jaroslav Vácha, Šimák – Kment, Kutiš (46. Vítek Dvořák)

Rozhodčí: Trkovský – Brodský, Pileček – ŽK 3:1( 24. Collin, 79. Rotbauer, 88. Chroustovský – 74. Vítek Dvořák)

Diváci: 50

Hodnocení utkání očima trenéra Stanislava Buřiče:

V souboji dvou nováčků nám nevyšel začátek a hned v první minutě se soupeř po chybě naší obrany ujal vedení. My jsme dokázali v 10. minutě odpovědět povedenou střelou Jaroslava Růžičky z přímého kopu. Ve 20. minutě nastřelil David Kutiš tyčku domácí branky, ale hned v zápětí jsme po dalších chybách inkasovali ve 21. a 23. minutě dva slepené góly. Domácí pak v závěru prvního poločasu upravili své vedení až na 5:1. Ve druhém poločase jsme opět v úvodu inkasovali pošesté. V 67. minutě snížil Antonín Fišer na 6:2, ale hned o minutu později jsme dostali sedmou branku. Nám se podařilo výsledek zkorigovat na konečných 7:3 brankou Jaroslava Váchy v 83. minutě. Toto utkání se nám bohužel vůbec nevydařilo. Doufám, že v našem dalším utkání předvedeme mnohem lepší výkon. Nastoupíme v něm na domácím hřišti v sobotu 8.6. od 13.30 hodin proti týmu SK Kavas Větrovy. Zveme všechny naše věrné diváky, přijďte nás opět podpořit v hojném počtu.

SK Ratibořské Hory — TJ Podolí

SK Ratibořské Hory – TJ Podolí 5 : 2 ( 3 : 2 )

Branky: 11. Kutiš, 25. Burian, 40. Růžička z pen., 84. Havlík, 90. Jaroslav Vácha – 12. a 18. Pinta

Sestava: Doucha – Smetana, Krejčí, Fišer, Blovský – Burian, Růžička (87. Vojtěch Dvořák), Jaroslav Vácha, Vítek Dvořák – Kment (72. Havlík), Kutiš

Rozhodčí: Kollárik – Klimeš, Brůžek – ŽK 3:2 (62. Vítek Dvořák, 71. Blovský, 89. Havlík  – Pileček, 70. Volf)

Diváci: 50

Hodnocení utkání očima trenéra Stanislava Buřiče:

V souboji s posledním mužstvem tabulky jsme začali lépe a již v 11. minutě jsme se ujali vedení brankou Davida Kutiše. Hned o minutu později ale soupeř vyrovnal a v 18. minutě po chybě naší obrany otočil skóre utkání na 1:2. My jsme ale naštěstí hned ve 25. minutě po rozehraném rohovém kopu vyrovnali brankou Františka Buriana. Ve 40. minutě byl ve vápně faulován David Kutiš a z nařízené penalty Jaroslav Růžička strhl vedení opět na naší stranu. Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem svoje vedení pojistit a to se nám nakonec podařilo až v samém závěru utkání. V 84. minutě zvýšil Luboš Havlík naše vedení na 4:2 a skóre utkání uzavřel v poslední minutě Jaroslav Vácha. Za bojovnost děkuji celému mužstvu, naše vítězství bylo dnes zcela zasloužené. V našem posledním venkovním utkání nastoupíme v sobotu 1.6. od 13.30 na hřišti SK Včelná.

FC ZVVZ Milevsko B — SK Ratibořské Hory

FC ZVVZ Milevsko – SK Ratibořské Hory 3:0 kontumačně

Naše mužstvo se z důvodu nedostatku hráčů k utkání nedostavilo.

SK Ratibořské Hory — Sokol Planá nad Lužnicí

SK Ratibořské Hory – Sokol Planá n/L  0 : 5 ( 0 : 3 )

Branky: 3. Veřtát, 41., 87. a 89. Turek, 44. Pěknic

Sestava: Doucha – Blovský, Krejčí, Kutiš, Šimák – Veselý, Fišer, Růžička, Smetana – Kment, Vítek Dvořák

Rozhodčí: Brodský – Trkovský, Blažek – ŽK 2:0 (49. Kutiš, 72.Růžička)

Diváci: 80                                                                                                  

Hodnocení utkání očima trenéra Stanislava Buřiče:

K utkání s jedním z kandidátů postupu jsme, vzhledem k velkému počtu omluvenek ze zdravotních nebo pracovních důvodů, nastoupili pouze s jedenácti hráči a bez možnosti střídání. Začátek utkání se nám nevydařil a hned z první šance nám soupeř už ve 3. minutě vstřelil první branku. V dalším průběhu prvního poločasu měl soupeř více ze hry, my jsme ale dlouho odolávali a až v samém závěru poločasu jsme inkasovali dva slepené góly. Ve druhém poločase se za již rozhodnutého stavu utkání pouze dohrávalo a hra upadla do průměru. My jsme ale bohužel opět až v samém závěru utkání inkasovali další dvě branky. Děkujeme našim divákům, že nás opět podporovali i za nepříznivého stavu. V dalším utkání nastoupíme v neděli 19.5. od 17.00 v Milevsku proti místnímu B týmu, který byl po podzimu poslední, ale v jarních utkáních mužstvo výrazně posiluje z áčka.

FK Meteor Tábor B — SK Ratibořské Hory

FK Meteor Tábor B – SK Ratibořské Hory  2 : 0 ( 1 : 0 )

Branky:  37. Vokoun, 79. Hera

Sestava: Doucha – Smetana, Krejčí, Fišer, Blovský – Jan Veselý (86. Vojtěch Dvořák), Růžička,  Jaroslav Vácha, Šimák – Vítek Dvořák, Kment

Rozhodčí: Braťka – Mráz, Fiala – ČK 0:1 (58. Šimák po 2 ŽK), ŽK 2:4 (90. Pekárek, 68. Dvořák 25. a 58. Šimák, 50. Blovský, 52. Růžička)

Diváci: 110

Hodnocení utkání očima trenéra Stanislava Buřiče:

K utkání se sousedem v tabulce jsme odjeli bez dvou hráčů základní sestavy. Zápas, ve kterém obě mužstva potřebovala bodovat, začal opatrně a bez větších gólových šancí. Ty se dostavily až po půlhodině hry, ale zatímco my jsme je nedokázali využít, náš soupeř šel ve 37. minutě po jedné z nich do vedení a o dvě minuty později pak ještě nastřelil z přímého kopu břevno naší branky. Ve druhém poločase naši snahu o vyrovnání přibrzdilo vyloučení Jakuba Šimáka, který v 58. minutě obdržel druhou žlutou kartu. Přesto jsme si ale i v deseti dokázali vytvořit několik šancí, naší velkou slabinou je ale po celé jaro jejich proměňování. Domácí v 79. minutě potrestali naši špatnou rozehrávku a gólem do prázdné branky uzavřeli skóre utkání na konečných 2:0. Celé naše mužstvo musím tentokrát pochválit za bojovnost a příkladné nasazení, které ale bohužel body nepřineslo. V našem dalším utkání nastoupíme na domácím hřišti v sobotu 11.5. od 13.30 hodin proti mužstvu Sokol Planá nad Lužnicí, které je aktuálně na druhém místě tabulky se stejným bodovým ziskem jako vedoucí Sepekov. Zveme všechny naše věrné diváky, přijďte nás podpořit v hojném počtu.

SK Ratibořské Hory — SK SIKO Čimelice

SK Ratibořské Hory – SK SIKO Čimelice 0 : 8 ( 0 : 2 )

Branky: 27. Štrouchal, 34. Smetana (vlastní), 51. a 75. Daniel Jizba, 66. a 90. Vařenka, 84. Ladislav Jizba, 88. Hegenbart

Sestava: Doucha – Smetana, Krejčí, Fišer, Blovský – Burian (63. Kment), Růžička, Jaroslav Vácha, Šimák – Vítek Dvořák (46. Vocílka), Kutiš (76. Vojtěch Dvořák)

Rozhodčí: Papáček – Ondřej, Váňa – ŽK 1:0 (79. Šimák)

Diváci: 120

Hodnocení utkání očima trenéra Stanislava Buřiče:

Pouťové domácí utkání před početnou diváckou kulisou se nám bohužel hrubě nepodařilo. Do utkání jsme museli nastoupit vzhledem ke zranění některých hráčů v improvizované sestavě, ale i přesto jsme se chtěli pokusit bodovat. Náš soupeř byl ale od začátku utkání herně lepší, my jsme s ním drželi krok až do 27. minuty, kdy jsme inkasovali první branku. O sedm minut později vstřelil Marek Smetana nešťastnou vlastní branku a hosté tak po prvním poločase vedli 0:2. Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním výsledek zkorigovat, ale třetí branka soupeře v 51. minutě nás definitivně položila. Skóre pak do konce utkání narůstalo až na ostudných 0:8. Pochvalu za dnešní utkání zasluhují pouze naši diváci v čele s kotlem, kteří nás povzbuzovali i za nepříznivého stavu. Naše další utkání sehrajeme v neděli 5.5. od 17.00 hodin na hřišti FK Meteor Tábor B.

Sokol Sepekov

Sokol Sepekov – SK Ratibořské Hory  4 : 1 ( 2 : 0 )

Branky: 23. Kuchař z penalty, 29. Brůžek, 52. Novák, 82. Tupý – 72. Šimák

Sestava: Doucha – Blovský, Krejčí, Smetana, Jan Veselý – Vítek Dvořák, Jaroslav Vácha, Fišer, Šimák – Růžička, Kutiš (82. Vojtěch Dvořák)

Rozhodčí: Švec – Pšenička, Cihlář – ŽK 3:4 (32. Komárek, 35. Tupý, 39. Kosobud – 24. Kutiš, 55. Růžička, 75. Blovský, 89. Jaroslav Vácha)

Diváci: 70

Hodnocení utkání očima trenéra Stanislava Buřiče:

K utkání do Sepekova, který bojuje o postup do I. A třídy, jsme odjeli s cílem překvapit a pokusit se bodovat. Soupeř byl ale od samého začátku fotbalově ve všech směrech lepší. Vedení se ujal ve 23. minutě z penalty a o šest minut později uzavřel skóre prvního poločasu druhou brankou. Druhý poločas začali domácí opět náporem a hned v 52. minutě zvýšili svoje vedení na 3:0. My jsme v 72. minutě po jedné z mála našich šancí dokázali snížit na 3:1 brankou Jakuba Šimáka. V 80. minutě nás pak po druhé nařízené penaltě zachránilo břevno naší branky. O dvě minuty později ale domácí svojí čtvrtou brankou uzavřeli skóre utkání na 4:1. Za dnešní výkon bych chtěl pochválit zejména našeho brankáře Štěpána Douchu, který v průběhu tohoto utkání zneškodnil celou řadu vyložených gólových šancí soupeře. V našem dalším utkání nastoupíme na domácím hřišti o pouti v sobotu 27.4. od 13.30 proti mužstvu SK SIKO Čimelice a chtěli bychom navázat na naše dvě vítězná jarní domácí utkání. Zveme všechny naše věrné diváky, přijďte nás v tomto důležitém utkání podpořit.

Sokol Sepekov — SK Ratibořské Hory