FK Protivín B — SK Ratibořské Hory

FK Protivín B – SK Ratibořské Hory  3 : 1 ( 2 : 0 )

Branky: 26. a 42. Křišťál, 69. Sochora – 66. Jaroslav Vácha

Sestava: Doucha – Růžička, Krejčí, Fišer, Smetana, Blovský (85. Vítek Dvořák) – Vocílka, Jaroslav Vácha, Šimák (82. Jan Veselý) – Kment, Kutiš

Rozhodčí: Braťka – Handšuch, Řezáč – ŽK 3:2 (31. Rothbauer, 56. Mikulenka, 82. Hornát  – 40. Fišer, 45. Šimák)

Diváci: 80

Do prvního jarního venkovního utkání jsme nastoupili s pěti obránci s úmyslem nepouštět domácí mužstvo do šancí. To se nám dařilo až do 26. minuty, kdy jsme inkasovali po centru od rohového praporku a pohotové střele domácích. Ve 36. minutě jsme byli blízko vyrovnání, ale střelu Kutiše bohužel zastavila tyč domácí branky. Místo vyrovnání jsme v závěru poločasu inkasovali po dle našeho názoru neodpískaném ofsajdu druhou branku. Do druhého poločasu jsme nastoupili v našem klasickém rozestavení a na naší hře směrem k soupeřově brance to bylo znát. Vytvořili jsme si několik gólových šancí, ty ale zůstaly nevyužity. Až v 66. minutě po centru Kutiše snížil Jaroslav Vácha na 2:1. Naděje na bodový zisk nám ale dlouho nevydržela a hned po třech minutách domácí pronikli do naší otevřené obrany a vstřelili třetí branku. My jsme se až do konce utkání snažili výsledek zkorigovat, ale bohužel bez brankového efektu. Děkuji všem hráčům za přístup k utkání a věřím, že v našem příštím utkání na domácím hřišti budeme bodovat. V sobotu 30.3. v netradičním čase od 11.30 hodin přivítáme mužstvo FC Chyšky. Na utkání zveme všechny naše věrné příznivce.

SK Kavas Větrovy — SK Ratibořské Hory

SK Kavas Větrovy – SK Ratibořské Hory  6 : 1 ( 1 : 0 )

Branky: 20., 60., 74. a 90. Weinzettel, 76. a 84. Klejna – 82. Růžička

Sestava: Krch – Marek Smetana, Krejčí, Greguš, Blovský – Jan Veselý, Jaroslav Vácha, Vocílka, Růžička – Fišer, Želivský

Rozhodčí: Křížovký – Antonín Gura, Tomáš Gura – ŽK 1:2 (70. Hera – 9. Jan Veselý, 89. Krch)

Diváci: 80

Hodnocení utkání očima trenéra Slavomíra Mareše:

Poslední utkání podzimu se nám nevydařilo a nakonec jsme z Větrov odjeli s debaklem. První poločas byl vyrovnaný a první gólovou šanci jsme měli my ve 13. minutě, střelu Růžičky ale zastavila tyč. Po naší klasické chybě jsme ve 20. minutě inkasovali první branku. Až do konce poločasu pak byla hra vyrovnaná, bez velkých šancí na obou stranách. Druhý poločas se nám zle nevydařil a od 60. minuty jsme inkasovali pět branek. Za nás skóroval v 82. minutě Růžička, který snižoval na 4:1. Závěr utkání byl ale již zcela v režii domácích…

SK Ratibořské Hory — SK Včelná

SK Ratibořské Hory – SK Včelná 2 : 2 ( 2 : 0 )

Branky: 6. Růžička, 34. Fišer – 59. Šálek, 82. Novotný

Sestava: Krch – Ondřej Balík, Krejčí, Greguš, Blovský – Burian (79. David Smetana), Jaroslav Vácha, Vocílka, Marek Smetana  – Fišer, Růžička

Rozhodčí: Černý  – Ťupa, Gura – ŽK  6:5 (12. Krejčí, 20. a 90. Ondřej Balík, 45. Blovský, 67. Fišer, 73. Růžička – 20. Kladenský, 36. a 72 Tondl, 89. Šálek, 95. Adamovský) – ČK 1:1 (90. Ondřej Balík po 2. ŽK – 72. Tondl po 2. ŽK)

Diváci: 70

Utkání s dalším nováčkem soutěže jsme bohužel nezvládli a nakonec jsme zcela zbytečně ztratili dva body. Celý první poločas byl zcela v naší režii, což jsme potvrdili dvěma góly v 6. a 34. minutě. Naše další vyložené šance jsme ale bohužel nedokázali využít, což se nám v konečném zúčtování vymstilo. Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem co nejrychleji utkání definitivně rozhodnout, ale opět jsme několik dalších šancí nevyužili. Hosté v 59. minutě snížili na 2:1 a od této chvíle jsme se začali o výsledek utkání strachovat. Nepomohlo nám ani vyloučení hráče hostů v 72. minutě po druhé žluté kartě a v 82. minutě jsme po naší fatální chybě inkasovali vyrovnávací branku. V samém závěru utkání byl i nám po druhé žluté kartě vyloučen Ondřej Balík. Velmi dobře rozehrané utkání jsme tak nakonec nevyhráli jen vzhledem k neproměňování gólových šancí. Děkujeme všem divákům za podporu v netradičním dopoledním čase, zejména pak našim starším žákům, kteří své utkání hráli po nás a po celé utkání nás povzbuzovali. Naše poslední utkání podzimní části I. B třídy odehrajeme v sobotu 11.11. od 14.00 hodin na hřišti SK Kavas Větrovy.

TJ Podolí — SK Ratibořské Hory

TJ Podolí – SK Ratibořské Hory 0 : 3 ( 0 : 2 )

Branky: 33. Kutiš, 36. Růžička, 60. Marek Smetana

Sestava: Krch – Fišer, Krejčí, Greguš, Blovský – Tomáš Vácha, Jaroslav Vácha, Vocílka, Marek Smetana  – Kutiš (78. Jan Veselý), Růžička

Rozhodčí: Novák – Ondra, Šálek – ŽK 0:1 (76. Blovský)

Diváci: 60

Do utkání jsme nastoupili s cílem přerušit sérii nevydařených venkovních utkání a jsem velmi rád, že se nám to podařilo. Začali jsme opatrně a soupeř měl v úvodních deseti minutách převahu. Pak se ale hra vyrovnala a my jsme začali být lepším týmem, což jsme potvrdili dvěma slepenými góly ve 33. a 36. minutě. První branka padla po výborném výkopu brankáře Krcha a náběhu Kutiše, který nekompromisním lobem překonal domácího brankáře. O tři minuty později jsme pak gólem Růžičky zvýšili na 0:2. Druhý poločas jsme nechtěli domácí pustit do hry, což se nám podařilo.  Naopak my jsme v 60. minutě zvýšili svoje vedení brankou Marka Smetany na 0:3. Zbytek utkání jsme odehráli velice zodpovědně a soupeře jsme do žádných vyložených šancí nepouštěli. Všem hráčům děkuji za perfektně zvládnuté utkání a našim divákům za to, že nás přijeli podpořit i do dalekých Šamonic, kde TJ Podolí hraje svoje domácí utkání. V našem posledním domácím podzimním utkání  krajské I. B třídy nastoupíme v sobotu 4.11. od 10.30 hodin proti mužstvu SK Včelná a věřím, že nás diváci opět podpoří v hojném počtu i v tomto netradičním dopoledním čase.

SK Ratibořské Hory — FC ZVVZ Milevsko B

SK Ratibořské Hory – FC ZVVZ Milevsko B 2 : 0 ( 1 : 0 )

Branky: 44. a 54. Želivský

Sestava: Krch – Fišer, Krejčí, Greguš, Blovský – Tomáš Vácha, Jaroslav Vácha, Vocílka, Marek Smetana (87. Dvořák) – Želivský (84. Burian), Růžička

Rozhodčí: Švec – Valeš, Pinc – ŽK 5:2 (39. Krch, 57. Růžička, 63. Smetana, 68. Blovský, 81. Želivský – 31. Miklavčič, 39. Jakeš)

Diváci: 80

V důležitém utkání jsme začali náporem a soupeře jsme do žádných příležitostí nepouštěli. Naše šance ale bohužel dvakrát skončili na tyčce soupeřovy branky. Gól jsme po zásluze vstřelili až těsně před odchodem do kabin. Ve druhém poločase jsme nezachytili začátek a soupeř nás začínal přehrávat. Naštěstí jsme ale jejich tlak utnuli hned v 54. minutě, kdy jsme druhou brankou Robina Želivského zvýšili svoje vedení na 2:0. Zbytek utkání jsme odehráli velice obětavě a soupeře jsme již do vážnějších šancí nepustili. Všem hráčům děkuji za předvedený výkon a přístup k utkání a našim divákům za to, že nás přišli podpořit v hojném počtu i v tomto netradičním poledním čase. V dalším utkání nastoupíme v sobotu 28.10. od 14.30 hodin na hřišti v Šamonicích proti TJ Podolí.

Sokol Planá nad Lužnicí — SK Ratibořské Hory

Sokol Planá nad Lužnicí – SK Ratibořské Hory 6 : 2 ( 3 : 1 )

Branky: 27. a 29.  Turek, 41. a 51. Vilímek, 56. Veřtát, 84. Irsa – 43. Vocílka, 65. Růžička

Sestava: Krch – Blovský, Krejčí, Marek Smetana, Fišer – Tomáš Vácha, Jaroslav Vácha, Vocílka ,Růžička – Kutiš (56. Dvořák), Želivský

Rozhodčí: Ťupa – Černý, Třešňák – ŽK 4:4 (38. Pospíchal, 57. a 61.  Svoboda, 76. Roztočil – 54. Krejčí, 68. Blovský, 79. Želivský, 84. Krch – ČK 1:0 (61. Svoboda po 2. ŽK)

Diváci: 50

Utkání jsme začali odvážně a proti soupeři, který se pohybuje v horních patrech tabulky, jsme až do 27. minuty předvedli sympatický výkon. Vytvořili jsme si i gólové šance, ty jsme ale bohužel nedokázali využít. O osudu utkání se rozhodovalo od 27. do 29. minuty, kdy jsme inkasovali dva slepené góly. Soupeř pak ve 41. minutě přidal třetí branku, ale nám se před odchodem do kabin ještě podařilo snížit na 3:1. Druhý poločas se nám vůbec nevydařil a hned v jeho úvodu jsme opět inkasovali dva slepené góly a o osudu utkání tak bylo definitivně rozhodnuto. V 65. minutě jsme snížili na 5:2 a soupeř skóre utkání uzavřel v 84. minutě. Nyní se musíme soustředit na naše další domácí utkání, které sehrajeme v sobotu 21.10. od 12.00 hodin s mužstvem FC ZVVZ Milevsko B. Věříme, že nás v tomto velmi důležitém utkání přijdou podpořit v hojném počtu i naši věrní diváci.

SK Ratibořské Hory — FK Meteor Tábor B

SK Ratibořské Hory – FK Meteor Tábor B 2 : 1 ( 1 : 0 )

Branky: 44. Želivský, 61. Jaroslav Vácha – 87. Benedikt

Sestava: Krch – Blovský, Krejčí, Marek Smetana, Fišer – Tomáš Vácha (79. Dvořák), Jaroslav  Vácha, Vocílka , Růžička (87. Kučera) – Kutiš (71. Ondřej Balík), Želivský

Rozhodčí: Trkovský – Pravda, Černý – hráno bez karet

Diváci: 100

V důležitém utkání jsme konečně předvedli výkon, který měl parametry I. B třídy. Začátek utkání byl opatrný a ani jedno z mužstev si nevytvářelo gólové šance. Do kabin jsme po poločase odcházeli šťastnější my po gólu našeho nového hráče Robina Želivského ve 44. minutě. Druhý poločas jsme začali aktivně a po zásluze jsme v 61. minutě po krásně rozehraném rohovém kopu zvýšili své vedení na 2:0 brankou Jaroslava Váchy. Bohužel jsme v závěru utkání vypadli z tempa, soupeř nás zatlačil a v 87. minutě snížil na 2:1. V samotném závěru nás podržel brankář Krch, který zneškodnil dobře mířenou střelu k tyči. Děkuji všem hráčům za bojovný výkon a jsem rád, že všechny tři body zůstaly doma. Za podporu děkuji všem našim věrným divákům. Naše další utkání sehrajeme v sobotu 14.10. od 15.30 hodin na hřišti v Želči s mužstvem Sokola Planá nad Lužnicí.

SK SIKO Čimelice — SK Ratibořské Hory

SK SIKO Čimelice – SK Ratibořské Hory 3 : 0 ( 3 : 0 )

Branky: 3. Klimeš, 24. Dubský, 35. Tvrzský

Sestava: Krch – Blovský, Fišer, Marek Smetana, Ondřej Balík – Burian, Vocílka, Jaroslav Vácha,Dvořák – Růžička, Kutiš

Rozhodčí: Handšuh – Rothshedl, Tanáč – ŽK 3:2 (16. Josef Kuchejda, 27. Tvrzský,  41. JakubKuchejda – 22. Dvořák, 75. Růžička)

Diváci: 100

Do utkání jsme opět nastoupili v nekompletním složení, což se také bohužel projevilo na konečném výsledku. Začátek se nám hrubě nevydařil a první branku jsme inkasovali po brejku domácích hned ve 3. minutě utkání. Bohužel jsme pak po našich dalších zbytečných chybách inkasovali ve 24. a 35. minutě další dvě branky a o výsledku utkání tak bylo prakticky rozhodnuto již po prvním poločase. Ve druhém poločase jsme s domácími odehráli vyrovnanou partii, ale bohužel se nám nepodařilo skórovat, a protože ani domácí své šance neproměnili, skóre se již nezměnilo. Někteří naši hráči, kteří nebyli na utkání přítomni, by se měli nad svým přístupem zamyslet, neboť jsme tentokrát neměli ani jednoho hráče na střídání. V našem dalším utkání nastoupíme na domácím hřišti v sobotu 7.10. od 12:30 proti mužstvu FK Meteor Tábor B. Věřím, že se konečně sejdeme v kompletním složení a naše věrné diváky potěšíme nejen zlepšenou hrou ale i bodovým ziskem.

SK Ratibořské Hory — Sokol Sepekov

SK Ratibořské Hory – TJ Sokol Sepekov  1 : 3 ( 1 : 1 )

Branky: 21. Růžička – 31. Tupý, 49. Komárek, 74. Kuchař

Sestava: Krch – Blovský, Krejčí, Fišer, Malík – Jan Veselý, Jaroslav Vácha, Vocílka, Dvořák(69.  Dušek) – Růžička, Kutiš

Rozhodčí: Handšuch – Mráz, Rothschedl – ŽK 2:3 (84. Růžička, 85. Kutiš – 35. Kuchař, 39. Jiř Kosobud, 54. Komárek) – ČK 0:1 (42. Martin Petr)

Diváci: 120

TJ Božetice — SK Ratibořské Hory

TJ Božetice – SK Ratibořské Hory  3 : 3 ( 2 : 2 )

Branky: 3. Jakeš, 33. Januš, 92. Čanda – 11. a 12. Kutiš, 74. Vocílka

Sestava: Krch – Dvořák, Krejčí, Fišer, Blovský – Marek Smetana, Vocílka, Jaroslav Vácha, Šimák – Růžička, Kutiš (88. Burian)

Rozhodčí: Šťastný – Studený, Cihlář – ŽK 4:4 (2. Němec, 57. Čanda, 82. Pávec, 88. Stejskal – 2. Růžička, 48. Kutiš, 57. Fišer, 82. Blovský)

Diváci: 70

Začátek utkání se nám nevydařil a po naší chybě jsme hned ve 3. minutě inkasovali první branku. Nám se ale podařilo dvěma povedenými střelami Kutiše v 11. a 12 minutě otočit stav utkání na 1:2 v náš prospěch. Domácí vyrovnali ve 33. minutě po střele z přímého kopu. Ve druhém poločase byla hra vyrovnaná a přelévala se z jedné strany na druhou. Nám se podařilo v 74. minutě dostat do vedení po krásné střele Vocílky. Když už se zdálo, že si odvezeme z Božetic všechny tři body, domácí po naší neproměněné vyložené gólové šanci z rychlého protiútoku v posledních sekundách nastaveného času vyrovnali na 3:3. Za předvedenou hru děkuji všem našim hráčům a doufám, že podobný výkon předvedou i v našem dalším utkání, které sehrajeme na domácím hřišti v sobotu 23.9. od 13.00 s mužstvem TJ Sokol Sepekov. Zveme na toto utkání všechny naše věrné diváky.