Soutěž: Krajské soutěže

SK Ratibořské Hory — Sokol Sepekov

SK Ratibořské Hory – TJ Sokol Sepekov  1 : 3 ( 1 : 1 )

Branky: 21. Růžička – 31. Tupý, 49. Komárek, 74. Kuchař

Sestava: Krch – Blovský, Krejčí, Fišer, Malík – Jan Veselý, Jaroslav Vácha, Vocílka, Dvořák(69.  Dušek) – Růžička, Kutiš

Rozhodčí: Handšuch – Mráz, Rothschedl – ŽK 2:3 (84. Růžička, 85. Kutiš – 35. Kuchař, 39. Jiř Kosobud, 54. Komárek) – ČK 0:1 (42. Martin Petr)

Diváci: 120

TJ Božetice — SK Ratibořské Hory

TJ Božetice – SK Ratibořské Hory  3 : 3 ( 2 : 2 )

Branky: 3. Jakeš, 33. Januš, 92. Čanda – 11. a 12. Kutiš, 74. Vocílka

Sestava: Krch – Dvořák, Krejčí, Fišer, Blovský – Marek Smetana, Vocílka, Jaroslav Vácha, Šimák – Růžička, Kutiš (88. Burian)

Rozhodčí: Šťastný – Studený, Cihlář – ŽK 4:4 (2. Němec, 57. Čanda, 82. Pávec, 88. Stejskal – 2. Růžička, 48. Kutiš, 57. Fišer, 82. Blovský)

Diváci: 70

Hodnocení utkání očima trenéra Slavomíra Mareše:

Začátek utkání se nám nevydařil a po naší chybě jsme hned ve 3. minutě inkasovali první branku. Nám se ale podařilo dvěma povedenými střelami Kutiše v 11. a 12 minutě otočit stav utkání na 1:2 v náš prospěch. Domácí vyrovnali ve 33. minutě po střele z přímého kopu. Ve druhém poločase byla hra vyrovnaná a přelévala se z jedné strany na druhou. Nám se podařilo v 74. minutě dostat do vedení po krásné střele Vocílky. Když už se zdálo, že si odvezeme z Božetic všechny tři body, domácí po naší neproměněné vyložené gólové šanci z rychlého protiútoku v posledních sekundách nastaveného času vyrovnali na 3:3. Za předvedenou hru děkuji všem našim hráčům a doufám, že podobný výkon předvedou i v našem dalším utkání, které sehrajeme na domácím hřišti v sobotu 23.9. od 13.00 s mužstvem TJ Sokol Sepekov. Zveme na toto utkání všechny naše věrné diváky.

SK Ratibořské Hory — Sokol Chotoviny

SK Ratibořské Hory – Sokol Chotoviny  1 : 3 ( 1 : 3 )

Branky: 21. Jan Veselý – 13. Vrhel, 22. Makovii, 30. Koblasa

Sestava: Krch – Strada, Fišer, Blovský, Dvořák – Jan Veselý (87. Burian), Vocílka , Jaroslav Vácha,Marek Smetana – Růžička, Kutiš

Rozhodčí: Herzog – Miroslav Vican, Petr Vican – ŽK 4:1 (8. Fišer, 17. Strada, 50. Krch, 80. Dvořák – 80. Kromka)

Diváci: 120

Hodnocení utkání očima trenéra Slavomíra Mareše:

Do utkání jsme vstoupili v oslabené sestavě a se zbytečným respektem před soupeřem. Hosté měli od začátku utkání více ze hry a hned ve 13. minutě jsme inkasovali první branku. Po obdrženém gólu jsme se snažili vyrovnat, což se nám také ve 21. minutě podařilo, když po autovém vhazování vyrovnal povedenou střelou Jan Veselý. Bohužel jsme ale ihned po rozehrání v následující minutě inkasovali druhou branku a soupeř se znovu ujal vedení. Hra se nám i poté příliš nedařila a ve 30. minutě jsme inkasovali třetí branku, která uzavřela stav po prvním poločase na 1:3. Ve druhém poločase se hra vyrovnala, ale více gólových šancí si opět vytvořil soupeř. Skóre se ale až do konce utkání již nezměnilo a hosté si po zásluze odvezli všechny tři body. Děkuji všem našim věrným divákům za podporu. V dalším utkání nastoupíme v sobotu 16.9. od 16.30 na hřišti TJ Božetice.

FC Chyšky — SK Ratibořské Hory

3. kolo I. B třídy mužů sk. C – neděle 3.9. 2023
FC Chyšky – SK Ratibořské Hory 0 : 0 ( 0 : 0 )
Sestava: Krch – Blovský, Krejčí, Fišer, Ondřej Balík (38. Burian, 76. Kučera) – Dvořák, Vocílka, Jaroslav Vácha, Marek Smetana – Růžička, Kutiš
Rozhodčí: Švarc – Černý, Rynda – ŽK 2:2 (57. Kosík, 63. Štván – 18. Kutiš, 41. Růžička)
Diváci: 80
Hodnocení utkání očima trenéra Slavomíra Mareše:
Začátek utkání byl ve znamení převahy domácího mužstva, po čtvrthodině se ale hra vyrovnala a ani jedno z mužstev si dlouho nedokázalo vypracovat žádné gólové šance. Největší šance prvního poločasu se tak zrodila až ve 42. minutě, kdy domácí hráč v ideální pozici přestřelil naši branku. Druhý poločas byl naprosto vyrovnaný, chvílemi jsme měli více ze hry my, ale naše dvě šance po střelách Vocílky v 53. a Smetany v 62. minutě skončily na břevně soupeřovy branky. A protože ani domácí mužstvo své šance nevyužilo, skončilo utkání zaslouženou bezbrankovou dělbou bodů, Všem našim hráčům děkuji za předvedený bojovný výkon v utkání, které se odehrávalo na opravdu velmi těžkém terénu. Všechny naše věrné diváky zvu na naše další domácí utkání krajské I. B třídy, které odehrajeme v sobotu 9. září od 13.30 hodin v derby utkání s mužstvem Sokola Chotoviny.