Report

FK Protivín B – SK Ratibořské Hory  3 : 1 ( 2 : 0 )

Branky: 26. a 42. Křišťál, 69. Sochora – 66. Jaroslav Vácha

Sestava: Doucha – Růžička, Krejčí, Fišer, Smetana, Blovský (85. Vítek Dvořák) – Vocílka, Jaroslav Vácha, Šimák (82. Jan Veselý) – Kment, Kutiš

Rozhodčí: Braťka – Handšuch, Řezáč – ŽK 3:2 (31. Rothbauer, 56. Mikulenka, 82. Hornát  – 40. Fišer, 45. Šimák)

Diváci: 80

Do prvního jarního venkovního utkání jsme nastoupili s pěti obránci s úmyslem nepouštět domácí mužstvo do šancí. To se nám dařilo až do 26. minuty, kdy jsme inkasovali po centru od rohového praporku a pohotové střele domácích. Ve 36. minutě jsme byli blízko vyrovnání, ale střelu Kutiše bohužel zastavila tyč domácí branky. Místo vyrovnání jsme v závěru poločasu inkasovali po dle našeho názoru neodpískaném ofsajdu druhou branku. Do druhého poločasu jsme nastoupili v našem klasickém rozestavení a na naší hře směrem k soupeřově brance to bylo znát. Vytvořili jsme si několik gólových šancí, ty ale zůstaly nevyužity. Až v 66. minutě po centru Kutiše snížil Jaroslav Vácha na 2:1. Naděje na bodový zisk nám ale dlouho nevydržela a hned po třech minutách domácí pronikli do naší otevřené obrany a vstřelili třetí branku. My jsme se až do konce utkání snažili výsledek zkorigovat, ale bohužel bez brankového efektu. Děkuji všem hráčům za přístup k utkání a věřím, že v našem příštím utkání na domácím hřišti budeme bodovat. V sobotu 30.3. v netradičním čase od 11.30 hodin přivítáme mužstvo FC Chyšky. Na utkání zveme všechny naše věrné příznivce.