Report

SK Kavas Větrovy – SK Ratibořské Hory  6 : 1 ( 1 : 0 )

Branky: 20., 60., 74. a 90. Weinzettel, 76. a 84. Klejna – 82. Růžička

Sestava: Krch – Marek Smetana, Krejčí, Greguš, Blovský – Jan Veselý, Jaroslav Vácha, Vocílka, Růžička – Fišer, Želivský

Rozhodčí: Křížovký – Antonín Gura, Tomáš Gura – ŽK 1:2 (70. Hera – 9. Jan Veselý, 89. Krch)

Diváci: 80

Hodnocení utkání očima trenéra Slavomíra Mareše:

Poslední utkání podzimu se nám nevydařilo a nakonec jsme z Větrov odjeli s debaklem. První poločas byl vyrovnaný a první gólovou šanci jsme měli my ve 13. minutě, střelu Růžičky ale zastavila tyč. Po naší klasické chybě jsme ve 20. minutě inkasovali první branku. Až do konce poločasu pak byla hra vyrovnaná, bez velkých šancí na obou stranách. Druhý poločas se nám zle nevydařil a od 60. minuty jsme inkasovali pět branek. Za nás skóroval v 82. minutě Růžička, který snižoval na 4:1. Závěr utkání byl ale již zcela v režii domácích…