Report

SK Ratibořské Hory – FC Chyšky  2 : 1 ( 1 : 0 )

Branky: 11. a 68. Kment – 83. Málek

Sestava: Doucha – Smetana, Krejčí, Fišer, Blovský  – Růžička, Jaroslav Vácha, Vocílka, Šimák (68. Burian) – Kment (90.+2. Vojtěch Dvořák), Kutiš (80. Vítek Dvořák)

Rozhodčí: Brych – Handšuch, Novák – ŽK 2:2 (15. Krejčí, 74. Kutiš – 14. Vačlena, 48. Málek)

Diváci: 80

Do prvního jarního domácího utkání jsme nastoupili s odhodláním bodovat. Začátek utkání se nám vydařil a vytvářeli jsme si i gólové šance. Hned ve 3. minutě hosty zachránila tyč po teči Šimáka. V 11. minutě jsme se po krásné kombinační akci ujali vedení brankou Filipa Kmenta. Do konce poločasu si pak ani jedno z mužstev nevytvořilo vážnější gólové šance. Od samého začátku druhého poločasu byl náš soupeř aktivnější a hra se odehrávala především před naší brankou. My jsme ale z ojedinělého protiútoku v 68. minutě navýšili svůj náskok po hlavičce Filipa Kmenta na 2:0. Soupeř se nevzdával, i poté si vytvářel gólové šance a v 83. minutě povedenou střelou z přímého kopu snížil na 2:1. V dramatickém závěru utkání jsme ale již dokázali svoje vítězství uhájit. Děkuji celému našemu mužstvu za bojovnost, vyzdvihl bych zejména výkon brankáře Štěpána Douchy. Poděkování patří i našim divákům, kteří nás i v netradičním čase přišli podpořit v hojném počtu. V našem dalším utkání nastoupíme v sobotu 6.4. od 16.30. hodin na hřišti TJ Sokol Chotoviny.