SK Ratibořské Hory — SK SIKO Čimelice

Report

SK Ratibořské Hory – SK SIKO Čimelice 0 : 8 ( 0 : 2 )

Branky: 27. Štrouchal, 34. Smetana (vlastní), 51. a 75. Daniel Jizba, 66. a 90. Vařenka, 84. Ladislav Jizba, 88. Hegenbart

Sestava: Doucha – Smetana, Krejčí, Fišer, Blovský – Burian (63. Kment), Růžička, Jaroslav Vácha, Šimák – Vítek Dvořák (46. Vocílka), Kutiš (76. Vojtěch Dvořák)

Rozhodčí: Papáček – Ondřej, Váňa – ŽK 1:0 (79. Šimák)

Diváci: 120

Pouťové domácí utkání před početnou diváckou kulisou se nám bohužel hrubě nepodařilo. Do utkání jsme museli nastoupit vzhledem ke zranění některých hráčů v improvizované sestavě, ale i přesto jsme se chtěli pokusit bodovat. Náš soupeř byl ale od začátku utkání herně lepší, my jsme s ním drželi krok až do 27. minuty, kdy jsme inkasovali první branku. O sedm minut později vstřelil Marek Smetana nešťastnou vlastní branku a hosté tak po prvním poločase vedli 0:2. Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním výsledek zkorigovat, ale třetí branka soupeře v 51. minutě nás definitivně položila. Skóre pak do konce utkání narůstalo až na ostudných 0:8. Pochvalu za dnešní utkání zasluhují pouze naši diváci v čele s kotlem, kteří nás povzbuzovali i za nepříznivého stavu. Naše další utkání sehrajeme v neděli 5.5. od 17.00 hodin na hřišti FK Meteor Tábor B.