SK Ratibořské Hory – SK Tučapy 1 : 4 ( 0 : 2 )

Branky: 51. Kutiš – 14., 36. a 85. Lhotka, 49. Šedivý

Sestava: T. Hoffmann – Veselý, Krejčí, Greguš, Sabiniok – Vaněček, Vocílka, Růžička (85. Kabát),
Dubský (52. D. Říha) – Kutiš, Katolický

Rozhodčí: Smetana – Čamra, Pechánek – ŽK 4:1 (Kutiš, Sabiniok, Růžička, Veselý – Hromada)

Diváci: 52

V tomto utkání jsme chtěli navázat na své domácí vítězství z minulého týdne. Začátek zápasu se nám ale vůbec nevydařil, svoji gólovou šanci jsme nevyužili a hned z protiútoku jsme ve 14. minutě inkasovali první branku. I nadále jsme si sice vytvářeli gólové šance, ale štěstí nám tentokrát nepřálo a do přestávky jsme po rohovém kopu inkasovali další lacinou branku. Druhý poločas jsme začali také špatně a hned ve 49. minutě jsme inkasovali potřetí. My jsme sice naštěstí hned o dvě minuty později dokázali brankou Davida Kutiše snížit na 1:3, ale naše další šance již zůstaly nevyužity, naopak soupeř nám v závěru utkání vstřelil čtvrtou branku, kterou svoje vítězství zpečetil. Toto utkání musím bohužel hodnotit jako velmi nepovedené, neboť jsme se v něm přizpůsobili hře našeho soupeře a nedokázali jsme ho ničím překvapit. Snad se nám bude více dařit v našem dalším utkání, které sehrajeme opět na domácím hřišti v sobotu 14. září od 16.30 hodin s mužstvem Sokol Sezimovo Ústí B. Zvu tímto naše věrné fanoušky a věřím, že nás opět podpoří.