SK Ratibořské Hory — SK Tučapy

Výkop 22 26 31 37 39 44 46 52 66. 66 77 84 Konec

Report

SK Ratibořské Hory – SK Tučapy 6 : 2 ( 5 : 0 )

Branky: 22. Vocílka, 26. a 37. Kment, 39. Veselý, 44. Kutiš. 77. T. Pechánek – 46. Betuštiak, 83. Lhotka z penalty

Sestava: T. Hoffmann – Veselý (66. Strada), Krejčí, Greguš, Blovský (46. Katolický) – Vocílka, Fišer, T. Pechánek, J. Růžička – Kment (66. Balík), Kutiš

Rozhodčí: Prchlík – M. Fiala, Třešňák – ŽK 3:1 (Blovský, Veselý, Fišer – Lhotka)

Diváci: 77

I ve druhém utkání jarní části jsme nastoupili na domácím hřišti. Přivítali jsme mužstvo SK Tučapy a naším cílem bylo naplno bodovat. Od začátku utkání jsme soupeře přitlačili na jeho polovinu a vypracovali jsme si i řadu gólových šancí, bohužel ale bez gólového efektu. Vedení jsme se ujali až ve 22. minutě po tvrdé střele Antonína Fišera, kterou brankář vyrazil a Tomáš Vocílka otevřel skóre utkání. Tato branka nás uklidnila a do konce poločasu jsme skóre utkání navýšili dalšími čtyřmi góly až na 5:0, čímž bylo o osudu utkání prakticky rozhodnuto. I ve druhém poločase jsme chtěli v tomto výkonu pokračovat, ale hned v první minutě jsme inkasovali první branku. Hra poté upadla do průměru a utkání se již pouze dohrávalo. My jsme v 77. minutě zvýšili na 6:1 a náš soupeř v 83. minutě brankou z penalty upravil výsledek na konečných 6:2. Hráčům děkuji zejména za první poločas a za kolektivní výkon. Děkuji též našim divákům, kteří nás opět přišli podpořit v hojném počtu. V našem dalším utkání nastoupíme v sobotu 13.4. od 13.00 hodin na hřišti Sokola Želeč B.