Report

SK Ratibořské Hory – Sokol Chotoviny  1 : 3 ( 1 : 3 )

Branky: 21. Jan Veselý – 13. Vrhel, 22. Makovii, 30. Koblasa

Sestava: Krch – Strada, Fišer, Blovský, Dvořák – Jan Veselý (87. Burian), Vocílka , Jaroslav Vácha,Marek Smetana – Růžička, Kutiš

Rozhodčí: Herzog – Miroslav Vican, Petr Vican – ŽK 4:1 (8. Fišer, 17. Strada, 50. Krch, 80. Dvořák – 80. Kromka)

Diváci: 120

Hodnocení utkání očima trenéra Slavomíra Mareše:

Do utkání jsme vstoupili v oslabené sestavě a se zbytečným respektem před soupeřem. Hosté měli od začátku utkání více ze hry a hned ve 13. minutě jsme inkasovali první branku. Po obdrženém gólu jsme se snažili vyrovnat, což se nám také ve 21. minutě podařilo, když po autovém vhazování vyrovnal povedenou střelou Jan Veselý. Bohužel jsme ale ihned po rozehrání v následující minutě inkasovali druhou branku a soupeř se znovu ujal vedení. Hra se nám i poté příliš nedařila a ve 30. minutě jsme inkasovali třetí branku, která uzavřela stav po prvním poločase na 1:3. Ve druhém poločase se hra vyrovnala, ale více gólových šancí si opět vytvořil soupeř. Skóre se ale až do konce utkání již nezměnilo a hosté si po zásluze odvezli všechny tři body. Děkuji všem našim věrným divákům za podporu. V dalším utkání nastoupíme v sobotu 16.9. od 16.30 na hřišti TJ Božetice.