SK Ratibořské Hory – TJ Hradiště 4 : 2 ( 1 : 1 )

Branky: 15. Burian, 52. a 55. Kutiš, 61. Kment – 22. Maroušek, 70. Stropnický

Sestava: Doucha – Smetana, Kutiš (70. Havlík), Krejčí, Blovský – Jaroslav Vácha, Růžička, Vocílka, Šimák – Burian (74. Vítek Dvořák), Kment (88. Vojtěch Dvořák)

Rozhodčí: Ovčáček – Kovařík, Ovčáček – hráno bez karet

Diváci: 100

V posledním utkání sezóny jsme nastoupili proti mužstvu TJ Hradiště a doufali jsme, že nám případné vítězství bude stačit k záchraně I. B. Začátek utkání se nám vydařil a po sérii rohových kopů jsme se v 15. minutě ujali vedení brankou Františka Buriana. Vedení nám bohužel dlouho nevydrželo a soupeř hned ve 22. minutě vyrovnal povedenou střelou z přímého kopu. Do konce poločasu se pak již skóre nezměnilo. Do druhého poločasu jsme nastoupili aktivně a dvěma brankami Davida Kutiše, který se přesunul z obrany do útoku, jsme v rozmezí 52.-55. minuty šli do vedení 3:1. V 61. minutě jsme pak brankou Filipa Kmenta náskok navýšili na 4:1. Soupeř sice v 70. minutě snížil na 4:2, my jsme si ale již závěr utkání pohlídali. Vzhledem k ostatním výsledkům v naší skupině jsme se tak díky tomuto vítězství zachránili v I. B třídě i pro příští sezónu. Děkuji celému mužstvu za předvedený výkon, zejména ale za druhý poločas, kdy jsme konečně dokázali, na rozdíl od předchozích utkání, vytvořené šance proměňovat. Děkuji též našim věrným divákům, kteří nás hnali za vítězstvím v čele s fanklubem Horská smečka, kteří byli opravdu fantastičtí.