SK Ratibořské Hory — TJ Podolí

Report

SK Ratibořské Hory – TJ Podolí 5 : 2 ( 3 : 2 )

Branky: 11. Kutiš, 25. Burian, 40. Růžička z pen., 84. Havlík, 90. Jaroslav Vácha – 12. a 18. Pinta

Sestava: Doucha – Smetana, Krejčí, Fišer, Blovský – Burian, Růžička (87. Vojtěch Dvořák), Jaroslav Vácha, Vítek Dvořák – Kment (72. Havlík), Kutiš

Rozhodčí: Kollárik – Klimeš, Brůžek – ŽK 3:2 (62. Vítek Dvořák, 71. Blovský, 89. Havlík  – Pileček, 70. Volf)

Diváci: 50

V souboji s posledním mužstvem tabulky jsme začali lépe a již v 11. minutě jsme se ujali vedení brankou Davida Kutiše. Hned o minutu později ale soupeř vyrovnal a v 18. minutě po chybě naší obrany otočil skóre utkání na 1:2. My jsme ale naštěstí hned ve 25. minutě po rozehraném rohovém kopu vyrovnali brankou Františka Buriana. Ve 40. minutě byl ve vápně faulován David Kutiš a z nařízené penalty Jaroslav Růžička strhl vedení opět na naší stranu. Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem svoje vedení pojistit a to se nám nakonec podařilo až v samém závěru utkání. V 84. minutě zvýšil Luboš Havlík naše vedení na 4:2 a skóre utkání uzavřel v poslední minutě Jaroslav Vácha. Za bojovnost děkuji celému mužstvu, naše vítězství bylo dnes zcela zasloužené. V našem posledním venkovním utkání nastoupíme v sobotu 1.6. od 13.30 na hřišti SK Včelná.