SK Ratibořské Hory – TJ ZD Vlastiboř 1 : 0 ( 1 : 0 )

Sestava: T. Hoffmann – Veselý, Krejčí, Greguš, Průcha – Feichtinger (78. Balík), Kutiš, Růžička,
Sabiniok – Kment (90. Slunečko), Měchura (63. Dubský)

Rozhodčí: Pípal – P. Fiala, M. Dvořák – ŽK 1:0 (Kment)

Diváci: 50

V našem prvním domácím utkání s mužstvem Vlastiboře jsme chtěli zvítězit a napravit tak zbytečně prohrané utkání z prvního kola, ve kterém jsme v Měšicích po poločase vedli 3:0, ale nakonec jsme odešli poraženi 3:4. Utkání jsme začali opatrně a zodpovědně a chtěli jsme se vyvarovat zbytečných chyb. Postupem času jsme se osmělovali a vytvářeli jsme si i gólové šance, ty jsme ale bohužel nedokázali využít. Až tři minuty před koncem prvního poločasu po střele z dálky a chybě brankáře hostů otevřel Růžička skóre utkání. Ve druhém poločase jsme se snažili nepouštět soupeře do nebezpečných šancí, což se nám většinou dařilo. V závěru se hra přitvrdila a docházelo k celé řadě osobních soubojů. Nikdo se ale již nedokázal gólově prosadit a my jsme svoje první domácí utkání dovedli do vítězného konce. Stínem utkání je vážné zranění brankáře hostů v nastaveném čase. Všem našim hráčům děkuji za předvedený bojovný výkon a nasazení. Děkuji též našim fanouškům za podporu a věřím, že nás v našem dalším utkání, ve kterém nastoupíme opět na domácím hřišti v sobotu 7. září od 16.30 proti mužstvu SK Tučapy přijdou podpořit ještě v hojnějším počtu.