SK Včelná — SK Ratibořské Hory

Report

SK Včelná – SK Ratibořské Hory 7 : 3 ( 5 : 1 )

Branky:  1. Rotbauer, 21. Collin, 23. a 49. Novotný, 37., 41. a 68. Gruber – 10. Růžička, 67. Fišer, 83. J. Vácha

Sestava: Doucha – Smetana, Greguš, Fišer, Blovský – Burian, Růžička, Jaroslav Vácha, Šimák – Kment, Kutiš (46. Vítek Dvořák)

Rozhodčí: Trkovský – Brodský, Pileček – ŽK 3:1( 24. Collin, 79. Rotbauer, 88. Chroustovský – 74. Vítek Dvořák)

Diváci: 50

V souboji dvou nováčků nám nevyšel začátek a hned v první minutě se soupeř po chybě naší obrany ujal vedení. My jsme dokázali v 10. minutě odpovědět povedenou střelou Jaroslava Růžičky z přímého kopu. Ve 20. minutě nastřelil David Kutiš tyčku domácí branky, ale hned v zápětí jsme po dalších chybách inkasovali ve 21. a 23. minutě dva slepené góly. Domácí pak v závěru prvního poločasu upravili své vedení až na 5:1. Ve druhém poločase jsme opět v úvodu inkasovali pošesté. V 67. minutě snížil Antonín Fišer na 6:2, ale hned o minutu později jsme dostali sedmou branku. Nám se podařilo výsledek zkorigovat na konečných 7:3 brankou Jaroslava Váchy v 83. minutě. Toto utkání se nám bohužel vůbec nevydařilo. Doufám, že v našem dalším utkání předvedeme mnohem lepší výkon. Nastoupíme v něm na domácím hřišti v sobotu 8.6. od 13.30 hodin proti týmu SK Kavas Větrovy. Zveme všechny naše věrné diváky, přijďte nás opět podpořit v hojném počtu.