Report

Sokol Sepekov – SK Ratibořské Hory  4 : 1 ( 2 : 0 )

Branky: 23. Kuchař z penalty, 29. Brůžek, 52. Novák, 82. Tupý – 72. Šimák

Sestava: Doucha – Blovský, Krejčí, Smetana, Jan Veselý – Vítek Dvořák, Jaroslav Vácha, Fišer, Šimák – Růžička, Kutiš (82. Vojtěch Dvořák)

Rozhodčí: Švec – Pšenička, Cihlář – ŽK 3:4 (32. Komárek, 35. Tupý, 39. Kosobud – 24. Kutiš, 55. Růžička, 75. Blovský, 89. Jaroslav Vácha)

Diváci: 70

K utkání do Sepekova, který bojuje o postup do I. A třídy, jsme odjeli s cílem překvapit a pokusit se bodovat. Soupeř byl ale od samého začátku fotbalově ve všech směrech lepší. Vedení se ujal ve 23. minutě z penalty a o šest minut později uzavřel skóre prvního poločasu druhou brankou. Druhý poločas začali domácí opět náporem a hned v 52. minutě zvýšili svoje vedení na 3:0. My jsme v 72. minutě po jedné z mála našich šancí dokázali snížit na 3:1 brankou Jakuba Šimáka. V 80. minutě nás pak po druhé nařízené penaltě zachránilo břevno naší branky. O dvě minuty později ale domácí svojí čtvrtou brankou uzavřeli skóre utkání na 4:1. Za dnešní výkon bych chtěl pochválit zejména našeho brankáře Štěpána Douchu, který v průběhu tohoto utkání zneškodnil celou řadu vyložených gólových šancí soupeře. V našem dalším utkání nastoupíme na domácím hřišti o pouti v sobotu 27.4. od 13.30 proti mužstvu SK SIKO Čimelice a chtěli bychom navázat na naše dvě vítězná jarní domácí utkání. Zveme všechny naše věrné diváky, přijďte nás v tomto důležitém utkání podpořit.