TJ Dražice B – SK Ratibořské Hory 3 : 1 ( 2 : 0 )

Branky: 16. Šedivý, 44. Valášek, 56. Páša – 90. Vocílka z penalty

Sestava: T. Hoffmann – Blovský (83. Dubský), Krejčí, Greguš, Dvořák (46. Veselý) – Vaněček,
Růžička, Vocílka, Katolický – Kment, Kutiš (83. Kabát)

Rozhodčí: Smetana – Pinc, Šika – ŽK 1:2 (73. Koloušek – 69. Kutiš, 77. Vaněček)

Diváci: 55

K utkání na hřišti B mužstva TJ Dražice jsme odjeli s cílem bodovat, ale domácí mužstvo nás od samého začátku přehrávalo a lépe kombinovalo. My jsme si vytvořili v prvním poločase několik slibných brejkových situací, ty jsme ale bohužel neproměnili. Naopak domácí nám udělili lekci z produktivity a ze tří střel na naši branku v prvním poločase vstřelili dvě branky. Vedení se ujali v 16. minutě a na 2:0 zvýšili minutu před koncem prvního poločasu. Do druhé půle jsme nastoupili s cílem vývoj utkání zdramatizovat, ale opět jsme nedokázali využít ani ty nejvyloženější gólové šance. Domácí nás opět potrestali a ze svého prvního protiútoku ve druhém poločase v 56. minutě navýšili svoje vedení na 3:0. My jsme se sice i poté snažili výsledek alespoň zkorigovat, ale domácí mužstvo si již svoje vítězství v klidu pohlídalo. My jsme na konečných 3:1 snížili až v poslední minutě utkání brankou Tomáše Vocílky z nařízené penalty. V tomto utkání jsem našemu mužstvu, které se sešlo ve velmi kvalitní sestavě věřil, ale bohužel nás tentokrát zcela opustilo štěstí při zakončování našich gólových šancí. Musíme se pokusit naplno bodovat v našem dalším utkání, které sehrajeme v sobotu 12.10. od 15.30 hodin na domácím hřišti s mužstvem FK Meteor Tábor B.