TJ Malšice – SK Ratibořské Hory 2 : 3 ( 1 : 3 )

Branky: 45. Neužil, 49. Čech – 14. Slavomír Mareš, 31. Katolický, 42. Vaněček

Sestava:  T. Hoffmann – Blovský, Greguš, Fišer, Vocílka – Vaněček, Sabiniok, S. Mareš, Feichtinger – Katolický, V. Říha (46. Růžička)

Rozhodčí: Novák – Petričák, Třešňák – ČK 1:0 (92. Václav Krám)

Diváci: 50

Hodnocení utkání očima trenéra Václava Hoffmanna:

K důležitému utkání do Malšic jsme vinou omluvenek odjeli pouze s jedenácti hráči, během prvního poločasu se pak dostavil náš jediný hráč na střídání Jaroslav Růžička. Povedl se nám vstup do zápasu a již ve 14. minutě jsme se ujali vedení 1:0. I v dalších minutách prvního poločasu jsme byli lepším týmem a domácí jsme prakticky k ničemu nepustili. Svoje vedení jsme navýšili ve 31. minutě brankou Slavomíra Katolického a ve 42. minutě brankou Jiřího Vaněčka až na 3:0. Bohužel v poslední minutě prvního poločasu jsme po naší chybě v defenzívě nechali domácí lacině snížit na 1:3. Hned v úvodu druhého poločasu domácí snížili na 2:3 a my jsme se začali o vítězství bát. Vypracovali jsme si ještě dvě gólové příležitosti, ale naše koncovka byla nepřesná. Od 70. minuty nám již začaly evidentně docházet síly a již jsme se soustředili pouze na ubránění výsledku. To se nám nakonec s vypětím všech sil podařilo až do závěrečného hvizdu. Hráče musím pochválit za bojovný a obětavý výkon. Toto cenné vítězství je velmi důležitým krokem k záchraně I. B třídy a chtěli bychom ho potvrdit v našem posledním domácím utkání, které sehrajeme s mužstvem Sokola Třebětice v sobotu 10.6. na žádost soupeře v netradičním čase od 10.30 hodin. Věřím, že nás přijdou naši věrní fanoušci podpořit opět v hojném počtu.