SK Ratibořské Hory – FC ZVVZ Milevsko B 2:0

SK Ratibořské Hory – FC ZVVZ Milevsko B 2 : 0 ( 1 : 0 )

Branky: 44. a 54. Želivský

Sestava: Krch – Fišer, Krejčí, Greguš, Blovský – Tomáš Vácha, Jaroslav Vácha, Vocílka, Marek Smetana (87. Dvořák) – Želivský (84. Burian), Růžička

Rozhodčí: Švec – Valeš, Pinc – ŽK 5:2 (39. Krch, 57. Růžička, 63. Smetana, 68. Blovský, 81. Želivský – 31. Miklavčič, 39. Jakeš)

Diváci: 80

Hodnocení utkání očima trenéra Slavomíra Mareše:

V důležitém utkání jsme začali náporem a soupeře jsme do žádných příležitostí nepouštěli. Naše šance ale bohužel dvakrát skončili na tyčce soupeřovy branky. Gól jsme po zásluze vstřelili až těsně před odchodem do kabin. Ve druhém poločase jsme nezachytili začátek a soupeř nás začínal přehrávat. Naštěstí jsme ale jejich tlak utnuli hned v 54. minutě, kdy jsme druhou brankou Robina Želivského zvýšili svoje vedení na 2:0. Zbytek utkání jsme odehráli velice obětavě a soupeře jsme již do vážnějších šancí nepustili. Všem hráčům děkuji za předvedený výkon a přístup k utkání a našim divákům za to, že nás přišli podpořit v hojném počtu i v tomto netradičním poledním čase. V dalším utkání nastoupíme v sobotu 28.10. od 14.30 hodin na hřišti v Šamonicích proti TJ Podolí.