TJ Podolí – SK Ratibořské Hory 0 : 3 ( 0 : 2 )

Branky: 33. Kutiš, 36. Růžička, 60. Marek Smetana

Sestava: Krch – Fišer, Krejčí, Greguš, Blovský – Tomáš Vácha, Jaroslav Vácha, Vocílka, Marek Smetana  – Kutiš (78. Jan Veselý), Růžička

Rozhodčí: Novák – Ondra, Šálek – ŽK 0:1 (76. Blovský)

Diváci: 60

Hodnocení utkání očima trenéra Slavomíra Mareše:

Do utkání jsme nastoupili s cílem přerušit sérii nevydařených venkovních utkání a jsem velmi rád, že se nám to podařilo. Začali jsme opatrně a soupeř měl v úvodních deseti minutách převahu. Pak se ale hra vyrovnala a my jsme začali být lepším týmem, což jsme potvrdili dvěma slepenými góly ve 33. a 36. minutě. První branka padla po výborném výkopu brankáře Krcha a náběhu Kutiše, který nekompromisním lobem překonal domácího brankáře. O tři minuty později jsme pak gólem Růžičky zvýšili na 0:2. Druhý poločas jsme nechtěli domácí pustit do hry, což se nám podařilo.  Naopak my jsme v 60. minutě zvýšili svoje vedení brankou Marka Smetany na 0:3. Zbytek utkání jsme odehráli velice zodpovědně a soupeře jsme do žádných vyložených šancí nepouštěli. Všem hráčům děkuji za perfektně zvládnuté utkání a našim divákům za to, že nás přijeli podpořit i do dalekých Šamonic, kde TJ Podolí hraje svoje domácí utkání. V našem posledním domácím podzimním utkání  krajské I. B třídy nastoupíme v sobotu 4.11. od 10.30 hodin proti mužstvu SK Včelná a věřím, že nás diváci opět podpoří v hojném počtu i v tomto netradičním dopoledním čase.