SK Ratibořské Hory – SK Kavas Větrovy 1:2

SK Ratibořské Hory – SK Kavas Větrovy  1 : 2 ( 1 : 0 )

Branky: 22. Burian – 77. Říha, 90. Weinzettel

Sestava: Doucha – Smetana, Kutiš, Krejčí, Blovský – Burian, Růžička, Vocílka, Šimák – Kment, Vítek Dvořák

Rozhodčí: Svoboda – Vican, Gura – ŽK 2:2 (10. Šimák, 56. Kutiš – 80. Doucha, 91. Hera)

Diváci: 60

Hodnocení utkání očima předsedy klubu Antonína Fišera:

Do tohoto utkání jsme opět nastoupili v improvizované sestavě, přesto jsme si v úvodu vytvořili několik gólových šancí a ve 22. minutě jsme se ujali vedení krásnou střelou Františka Buriana, který v závěru poločasu ještě nastřelil břevno soupeřovy branky. Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem vedení udržet a vytvořili jsme si i několik gólových šancí, ty jsme ale bohužel neproměnili. V závěru utkání nám začaly ubývat síly čehož soupeř v 77. minutě využil k vyrovnání. V poslední minutě utkání pak kapitán hostů rozhodl o jejich vítězství. Děkuji všem hráčům za předvedený výkon, bodový zisk s mužstvem z čela tabulky byl tentokrát opravdu blízko, V našem posledním utkání krajské I. B třídy nastoupíme opět na domácím hřišti proti mužstvu TJ Hradiště, Zveme tímto všechny naše věrné příznivce a věříme, že nás opět přijdou podpořit v hojném počtu.