SK SIKO Čimelice – SK Ratibořské Hory 3:0

SK SIKO Čimelice – SK Ratibořské Hory 3 : 0 ( 3 : 0 )

Branky: 3. Klimeš, 24. Dubský, 35. Tvrzský

Sestava: Krch – Blovský, Fišer, Marek Smetana, Ondřej Balík – Burian, Vocílka, Jaroslav Vácha,Dvořák – Růžička, Kutiš

Rozhodčí: Handšuh – Rothshedl, Tanáč – ŽK 3:2 (16. Josef Kuchejda, 27. Tvrzský,  41. JakubKuchejda – 22. Dvořák, 75. Růžička)

Diváci: 100

Hodnocení utkání očima trenéra Slavomíra Mareše:

Do utkání jsme opět nastoupili v nekompletním složení, což se také bohužel projevilo na konečném výsledku. Začátek se nám hrubě nevydařil a první branku jsme inkasovali po brejku domácích hned ve 3. minutě utkání. Bohužel jsme pak po našich dalších zbytečných chybách inkasovali ve 24. a 35. minutě další dvě branky a o výsledku utkání tak bylo prakticky rozhodnuto již po prvním poločase. Ve druhém poločase jsme s domácími odehráli vyrovnanou partii, ale bohužel se nám nepodařilo skórovat, a protože ani domácí své šance neproměnili, skóre se již nezměnilo. Někteří naši hráči, kteří nebyli na utkání přítomni, by se měli nad svým přístupem zamyslet, neboť jsme tentokrát neměli ani jednoho hráče na střídání. V našem dalším utkání nastoupíme na domácím hřišti v sobotu 7.10. od 12:30 proti mužstvu FK Meteor Tábor B. Věřím, že se konečně sejdeme v kompletním složení a naše věrné diváky potěšíme nejen zlepšenou hrou ale i bodovým ziskem.