TJ Božetice – SK Ratibořské Hory 3:3

TJ Božetice – SK Ratibořské Hory  3 : 3 ( 2 : 2 )

Branky: 3. Jakeš, 33. Januš, 92. Čanda – 11. a 12. Kutiš, 74. Vocílka

Sestava: Krch – Dvořák, Krejčí, Fišer, Blovský – Marek Smetana, Vocílka, Jaroslav Vácha, Šimák – Růžička, Kutiš (88. Burian)

Rozhodčí: Šťastný – Studený, Cihlář – ŽK 4:4 (2. Němec, 57. Čanda, 82. Pávec, 88. Stejskal – 2. Růžička, 48. Kutiš, 57. Fišer, 82. Blovský)

Diváci: 70

Hodnocení utkání očima trenéra Slavomíra Mareše:

Začátek utkání se nám nevydařil a po naší chybě jsme hned ve 3. minutě inkasovali první branku. Nám se ale podařilo dvěma povedenými střelami Kutiše v 11. a 12 minutě otočit stav utkání na 1:2 v náš prospěch. Domácí vyrovnali ve 33. minutě po střele z přímého kopu. Ve druhém poločase byla hra vyrovnaná a přelévala se z jedné strany na druhou. Nám se podařilo v 74. minutě dostat do vedení po krásné střele Vocílky. Když už se zdálo, že si odvezeme z Božetic všechny tři body, domácí po naší neproměněné vyložené gólové šanci z rychlého protiútoku v posledních sekundách nastaveného času vyrovnali na 3:3. Za předvedenou hru děkuji všem našim hráčům a doufám, že podobný výkon předvedou i v našem dalším utkání, které sehrajeme na domácím hřišti v sobotu 23.9. od 13.00 s mužstvem TJ Sokol Sepekov. Zveme na toto utkání všechny naše věrné diváky.