FC Chyšky – SK Ratibořské Hory 0:0

3. kolo I. B třídy mužů sk. C – neděle 3.9. 2023
FC Chyšky – SK Ratibořské Hory 0 : 0 ( 0 : 0 )
Sestava: Krch – Blovský, Krejčí, Fišer, Ondřej Balík (38. Burian, 76. Kučera) – Dvořák, Vocílka, Jaroslav Vácha, Marek Smetana – Růžička, Kutiš
Rozhodčí: Švarc – Černý, Rynda – ŽK 2:2 (57. Kosík, 63. Štván – 18. Kutiš, 41. Růžička)
Diváci: 80
Hodnocení utkání očima trenéra Slavomíra Mareše:
Začátek utkání byl ve znamení převahy domácího mužstva, po čtvrthodině se ale hra vyrovnala a ani jedno z mužstev si dlouho nedokázalo vypracovat žádné gólové šance. Největší šance prvního poločasu se tak zrodila až ve 42. minutě, kdy domácí hráč v ideální pozici přestřelil naši branku. Druhý poločas byl naprosto vyrovnaný, chvílemi jsme měli více ze hry my, ale naše dvě šance po střelách Vocílky v 53. a Smetany v 62. minutě skončily na břevně soupeřovy branky. A protože ani domácí mužstvo své šance nevyužilo, skončilo utkání zaslouženou bezbrankovou dělbou bodů, Všem našim hráčům děkuji za předvedený bojovný výkon v utkání, které se odehrávalo na opravdu velmi těžkém terénu. Všechny naše věrné diváky zvu na naše další domácí utkání krajské I. B třídy, které odehrajeme v sobotu 9. září od 13.30 hodin v derby utkání s mužstvem Sokola Chotoviny.