1. kolo I.B třídy mužů – neděle 20.8.2023

TJ Hradiště – SK Ratibořské Hory 2 : 0 ( 1 : 0 )

Branky: 31. Řezáč, 70. Maroušek

Sestava: Krch – Blovský (24. Dvořák), Krejčí, Greguš, Balík (83. Burian) – Tomáš Vácha, Vocílk (33. Jaroslav Vácha), Fišer, Marek Smetana – Růžička, Kutiš

Rozhodčí: Mráz – Marek, Štěpka – ŽK 1:3 (52. Hejný – 23. Balík, 52. Kutiš, 68. Greguš)

Diváci: 90

Hodnocení utkání očima trenéra Slavomíra Mareše:

Po pěti letech jsme nastoupili  do utkání krajské I. B třídy na hřišti TJ Hradiště, které v minulém soutěžním ročníku bojovalo o postup do I. A třídy. Začátek utkání byl oboustranně opatrný, my jsme naši první vážnější šanci nevyužili ve 24. minutě, kdy Vocílka neproměnil brejkový únik. Poté domácí převzali iniciativu a ve 31. minutě se vydařenou střelou z přímého kopu ujali vedení. My jsme bohužel museli již v průběhu prvního poločasu z důvodu zranění vystřídat dva hráče. Druhý poločas jsme začali velmi aktivně, soupeře jsme zaskočili a nepouštěli jsme ho do žádných větších šancí. Domácí ale bohužel po samostatném úniku do naší otevřené obrany v 70. minutě zvýšili své vedení na 2:0. My jsme se ani poté nepoložili a vytvářeli jsme si brankové příležitosti, jediným výsledkem ale bylo Růžičkou nastřelené břevno v 80. minutě. Všem našim hráčům děkuji za předvedený výkon a přístup k tomuto utkání. Naše diváky zvu na naše první domácí utkání v krajské I. B třídě, které sehrajeme v sobotu 26.8. od 13.30 hodin s mužstvem FK Protivín B.